4 ieteikumi, kā atrast lētākās lidmašīnas biļetes

Mar 10, 2019 by

budžeta plānošanas aplikācijasInternets ir ieviesis korekcijas dažādās mūsu dzīves norisēs – tostarp arī ceļojumu plānošanā un aviobiļešu iegādē. Taču, rezervējot biļetes, var izrādīties, ka ir iztērēts vairāk, kā sākotnēji cerēts. Lai no tā izvairītos, ieteicams ņemt vērā vairākus ieteikumus, kas jau nākamajā biļešu iegādes reizē var atnest būtisku naudas ietaupījumu.

  1. Pievērs uzmanību nedēļas dienām

Ja vēlies ietaupīt, pievērs uzmanību tam, kurā dienā ieplānots reiss. Der atcerēties, ka otrdienās, trešdienās un sestdienās lidojumi teju vienmēr būs lētāki. Savukārt dārgākas biļetes ir uz reisiem piektdienās un svētdienās. Tātad – ja vien tas iespējams, lidojumu plāno tādā dienā, kad biļetes ir vislētākās.

  1. Esi gatavs paciest zināmas neērtības

Pirms iegādājies biļeti uz tiešo reisu, vērts pārliecināties, ka savienotais reiss neizmaksās lētāk. Tas, protams, paredz zināmas neērtības, turklāt ir arī lielāks laika patēriņš, taču ļauj ietaupīt līdz pat 50 % no biļešu cenas un pie reizes apskatīt arī tranzīta pilsētu. Starp citu, pirkt divas biļetes vienā virzienā var būt izdevīgāk, nekā vienu biļeti divos virzienos.

  1. Pirms iegādājies – salīdzini

Gluži tāpat kā visur citur, arī šeit darbojas tas pats princips – pirms iegādājies aviobiļetes, salīdzini vairākas iespējas. Gluži tāpat kā budžeta plānošanas aplikācijas, pieejamas arī lietotnes, kas ļauj atrast izdevīgākās aviobiļetes. Aviokompāniju pakalpojumu salīdzināšanai noderēt var arī speciāli šim nolūkam izveidotās online platformas. Tas ir ērts un ātrs veids, kā atrast sev aktuālos reisus, par izdevīgākām cenām.

  1. Meklē biļetei vienai personai

Pat, ja ceļojumā plānots doties lielākā kompānijā, biļešu meklējumus vajadzētu sākt ar ceļazīmi vienai personai. Tas tādēļ, ka, aviokompāniju biļešu rezervēšanas sistēmas veidotas tā, lai, iegādājoties vairākas biļetes uzreiz, to cenas ir vienādas. Šī iemesla dēļ pirms biļešu iegādes vērts pārliecināties, ka cena par vienu biļeti, pērkot tās vienai vai vairākām personām, būtiski neatšķirsies.

Velti laiku labāko piedāvājumu salīdzināšanai un ceļo daudz izdevīgāk!

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777