5 padomi, kas pozitīvi ietekmēs jūsu maciņa stāvokli

Aug 29, 2018 by

kredītlīnija internetāFinanšu plānošana daudziem sagādā problēmas. Tik daudz ko gribas izdarīt un iegādāties, bet visam nekad naudas nepietiek. Kā iemācīties izvirzīt prioritātes un nepārtērēties?

Lūk, pieci vienkārši ieteikumi, kas palīdzēs labāk izprast savas finanses un uzlabot maciņa stāvokli:

  1. Pārstājiet dzīvot no algas līdz algai!

Ļoti daudzi algu gaida kā lielāko mēneša notikumu, jo ir pārtērējušies. Un tad, naudiņu saņemot, steidz uz veikalu un iztērē vairāk, nekā patiesībā nepieciešams, jo iegādājas dažādus našķus un nevajadzīgas lietas. Ja šādā ritmā sāk dzīvot, nav iespējams no šī apburtā loka izkļūt. Ko darīt? Ieviest nelielu taupības režīmu.

Samaksājiet rēķinus, kas ir obligāti jāapmaksā un neskrieniet uz veikalu uzreiz, kad esat saņēmuši algu. Cilvēkiem, kas gaida algu, iestājas tāds kā “bada stāvoklis”, kad saņemot naudu rodas vēlme uzreiz to sākt tērēt, lai vien šo “bada sajūtu” apslāpētu. Labāk laicīgi sastādiet sarakstu ar to, kas jāiegādājas, kas ir patiesi neatliekams, jo tas palīdzēs izvairīties no nevajadzīgiem pirkumiem. Nepērciet visu uzreiz, sadaliet pirkumus vairākās dienās. Mēģiniet tērēt pēc iespējas mazākas naudas summas vienā reizē. Gatavojiet ēdienu vairākām dienām uz priekšu. Izslēdziet no savas ēdienkartes alkoholu un liekus našķus – uzlabosies arī jūsu veselības stāvoklis un pašsajūta.

  1. Nebaidieties aizņemties, bet dariet to prātīgi!

Aizņemties naudu – tas nav nekas slikts. Ja jums nevar aizdot draugi vai paziņas, izmantojiet aizdevēju palīdzību. Ja jāaizņemas lielāka summa, kuru vienā maksājumā jau no nākamās algas atmaksāt nevarēsiet, izmantojiet kredītlīniju. Kredītlīnija ir iespēja sadalīt jūsu aizņemto summu mazākos maksājumos un atmaksāt ilgākā laikā periodā. CreditOn piedāvā aizņemties līdz pat 1000 EUR ar iespēju atmaksāt aizņēmumu gada laikā.

  1. Sāciet pelnīt vairāk!

Elementāri, vai ne? Ja pietrūkst naudas, tās vienkārši ir par maz. Meklējiet iespējas piepelnīties un gūt papildus ienākumus. Ja jums ir kāds hobijs, varbūt tas var kļūt par labu pelņas avotu? Dažkārt pat papildus 100 eiro ir no svara un var palīdzēt tikt vaļā no finanšu problēmām. Ja piepelnīties iespējas tomēr nav, palūdziet algas pielikumu vai nomainiet darba vietu – jaunu izaicinājumu rašana ir nepieciešama ikvienam.

  1. Mīliet naudu, apgroziet to!

Kā uzskata miljonāri – naudai patīk, ja to apgroza. Nelieciet visu nopelnīto zeķē, izmantojiet savu naudu, ieguldiet to, rīkojieties gudri!

 

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777