Aizdevums bez darba vietas pie vivus.lv

May 15, 2013 by

izdevums bez darba vietasMūsdienās, kad viss tik strauji mainās, pēkšņi var mainīties arī dažādi apstākļi – un līdz ar to arī cilvēka finansiālā situācija. Ņemot vērā, ka izdevumi ir ne tikai strādājošām personām, bieži vien neparedzēti tēriņi rodas arī tiem, kam nav pastāvīgas darba vietas. Labā ziņa ir tā, ka aizdevums pieejams arī nestrādājošiem cilvēkiem. Viens no aizdevējiem, kas piedāvā aizdevumus dažādām sabiedrības grupām, ir vivus.lv. Šis aizdevējs piešķir kredītus gan nestrādājošām personām, gan pensionāriem un studentiem.

Vivus aizdevums bez darba vietas pieejams Latvijā dzīvojošām personām vecumā no 20-75 gadiem. Maksimālā aizdevuma summa ir 1000 latu, bet maksimālais  atmaksas termiņš – 24 mēneši. Jāņem vērā, ka katrs kredīta pieteikums tiek izskatīts individuāli, tāpēc katram klientam tiek noteikts savs kredītlimits. Pie pieteikuma izskatīšanas tiek ņemti vērā vairāki faktori, piemēram, kredītvēsture. Tai jābūt pozitīvai. Ja kredītvēsture ir negatīva, kredītu saņemt var būt sarežģītāk. Tāpat ļoti būtisks ir ienākumu līmenis, kas ļaus atmaksāt kredītu. Pie ienākumiem tiek skaitīta ne tikai darba alga, bet arī citi regulārie un oficiālie ienākumi, piemēram, dažādi sociālie pabalsti, stipendijas un pensijas.

Aizdevumam pie vivus.lv ir ērti un vienkārši pieteikties – ar interneta palīdzību. Ja aizdevums tiek ņemts pirmo reizi, vispirms nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, pēc tam iespējams aizpildīt pieteikuma formu, norādot tajā vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu.

Aizdevums pieejams arī personām bez pastāvīgas darba vietas, tikai jāatcerās, ka jebkurš kredīts ir atbildība, tāpēc pirms aizņemšanās rūpīgi jāizvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777