Akmens un koka sētu risinājumi privātmājām!

Dec 15, 2013 by

tvora.lv akmens un koka žogiLai pasargātu privātmāju no svešām acīm un izveidotu  apkārtējiem nepieejamu teritoriju, norobežo to ar privātmājai un apkārtējai videi piemērotu žogu.  Žogus izgatavo precīzi pēc klienta pasūtījuma, jo tie ir plašā krāsu sortimentā un pēc lieluma adaptējami individuālajām prasībām.

Šā brīža populārākais materiāls sētu izgatavošanā ir koks. Koka žogi labi atbilstoši privātās mājas teritorijas ierobežošanai. Salīdzinājumā ar akmens žogiem, koksnes materiāla sētas ir askētiskas, vieglas-, un labi iederas pie ikvienas stila mājas. Koka žogus var konstruēt vertikālā un horizontālā novietojumā., atkarībā no klienta vēlmēm. Koka sētas dēļi ir vairākkārtīgi apstrādāti ar dažādiem koksnes materiālam paredzētiem pārklājumiem un vairākām krāsas kārtām, kas garantē sētas ilgu kalpošanas laiku, garantē augstu nodilumizturību un koksnes slāņu izturību.

Ja ir vēlme pēc masīva žoga, tad vislabākais risinājums būs ziemeļnieciskas stila žogs – akmens žogs (Gabioni). To konstruēšanā izmanto metāla konstrukcijas, kas tiek aizpildītas ar akmeņiem. Šādi sētas risinājumi pieejami vairākos lielumos un var izmantot nesošo sienu būvniecībā, kā arī kā dekoratīvu elementu piemājas dārzā.

Cinkotas žogu konstrukcijas

Bloku un moduļu sētu sistēmām ir izteiktas priekšrocības: konstrukcijas ilgkalpošana un izturība, skaists vizuālais izskats un liela krāsu izvēle. Sētas uzstādīšanā izmanto ar speciālu materiāla pārklājumu apstrādātus Aluzinic plātņu dēļus , kas tos aizsargā no materiāla sairšanas. Pasūtot bloku sistēmas žogu, pasūtītājs var izraudzīties divpusējo vai tikai vienpusējo sētas plātņu novietojumu ar konkrētu atstarpēm . Bloksistēmas sētas būvniecībā tiek lietoti dabīgā šķēluma, granīta piedevas celtniecības – TO un SU – bloku sistēmas..

  • TO bloku sistēmas sētas ir vizuāli efektīva detaļa dažādu ēku, būvju fasāžu celtniecībā. Dabīgais šķēlums dod iespēju sasniegt estētiskumu katrā celtniecības.
  • SU bloku sistēmas žogi ir ātri uzstādāmi un salīmējami bez celtniecības masas. Tas nozīmē – uzstādāmi bez būvniecības šuvēm.

Pasūti žogu arī savai mājai Tvora.lv mājas lapā!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777