Aprūpes centrs – plusi un mīnusi

Oct 8, 2013 by

aprūpes centrsCilvēkam, paliekot vecākam, nākas saskarties ar dažādiem sarežģījumiem- dažādas veselības problēmas un citi faktori mēdz būtiski ietekmēt gan viņa, gan tuvinieku ikdienu. Daudzos gadījumos senioram nepieciešama īpaša aprūpe, bet ne vienmēr radinieki to spēj pilnvērtīgi nodrošināt. Šādos gadījumos viens no variantiem ir kāds no aprūpes centriem, kas mūsdienās ir augstā līmenī un ļauj cilvēkam justies aprūpētam un drošam par sevi un savu ikdienu. Daudzus baida dzīvošana kādā no aprūpes centriem, jo, kā zināms, tie mēdz būt visādi. Arī radiniekiem šis lēmums nenāk viegli, tomēr bieži vien tas ir labākais risinājums visiem.

Kā jau minēts, šobrīd top arvien jauni aprūpes centri, kas orientēti uz augsta līmeņa aprūpes sniegšanu cilvēkiem, kam ikdienā nepieciešams atbalsts. Viens no šādiem aprūpes centriem ir kompānijas ‘’Senior Baltic’’ izveidotā rezidence ‘’Dzintara Melodija’’, kurā uz dzīvi var apmesties 202 seniori. Centrs atrodas Rīgā, 10 minūšu braucienā no pilsētas centra.

Dzīvei aprūpes centrā ir daudz plusu- piemēram, tiek nodrošinātas dažādas aktivitātes, komunikācija ar citiem cilvēkiem; vienmēr pieejams ārsts un cits medpersonāls, kas nepieciešamības gadījumā spēs sniegt palīdzību; pieejama personāla palīdzība jebkurā laikā un ikdienas situācijā; tiek piemērota atbilstoša diēta, ēdiens ir pilnvērtīgs; pieejamas īpaši piemērotas fiziskās aktivitātes; kā arī telpas ir īpaši aprīkotas, lai ikviens justos komfortabli un droši.

Pie mīnusiem var minēt atšķirtību no ģimenes, ja cilvēks līdz šim dzīvojis kopā ar tuviniekiem. Kā zināms, senioriem arī ir grūtāk pielāgoties jauniem apstākļiem, tomēr šajos gadījumos daudz var palīdzēt gan tuvinieki paši, gan arī aprūpes centra darbinieki.

Vairāk par aprūpes centru ‘’Dzintara Melodija’’ un dzīvi tur iespējams uzzināt mājas lapā www.seniorbaltic.lv.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777