Asus Nexus 7C (2013) planšetdators

Oct 31, 2013 by

planšetdators asusshop.lvMūsdienās aizvien vairāk pieaug nepieciešamība pēc kvalitatīviem un drošiem datoriem, kas vienlaikus arī neaizņem daudz vietas un ir praktiski. Tādi noteikti ir arī planšetdatori, kas strauji kļūst aizvien populārāki un pieprasītāki dažādu pircēju vidū. Viens no tādiem ir arī Asus Nexus 7C (2013), kas kā liecina cipars, ir izlaists pavisam nesen. Tam ir Full HD ekrāns, kas ļauj baudīt pēc iespējas labāku attēla kvalitāti, savukārt 3G sakari nodrošina ērtu pieeju internetam no praktiski jebkuras vietas un tas ir arī daudz ātrāks. Atmiņas bloks ar ietilpību līdz 32GB ļaus viegli saglabāt sev svarīgākos dzīves mirkļus vai dokumentus, kuriem ir jābūt vienmēr pa rokai.

Asus Nexus 7C (2013) ir aprīkots ar jaunāko AndroidJellybean 4.2 operētājsistēmu, kas ļauj to izmantot pēc visaugstākās kvalitātes. Ekrāna parametri ir 7’’, kas dod 1920×1200 pikseļu izšķirtspēju, kas ir vairāk kā pietiekoši, lai darbotos ar sev nepieciešamajām lietām. 2GB lielā operatīvā atmiņa un 32GB lielā statiskā atmiņa nodrošinās pēc iespējas labāku darbību, neatkarīgi no tā, cik daudz un intensīvi planšetdators tiks izmantots. Papildus tas ir aprīkots ar dažādiem sensoriem (G-Sensor, E-Compass,GPS, NFC, AmbientLightSensor, ProximitySensor, Gyroscope, HallSensor), kā arī pieslēgvietām micro USB, uzlādes ligzda (docking), 3,5mm ligzda austiņām vai mikrofonam. Papildus, protams, ir pieejams arī WiFi, Bluetooth un 3G/4G pieslēgums. 5,0M pikseļu aizmugurē kamera ļaus arī vajadzības gadījumā aizstāt atsevišķu fotoaparātu. 1,2M pikseļu kamera savukārt ļaus tiem, kuriem patīk komunicēt ar citiem cilvēkiem interneta vidē, sajusties tuvāk vienam otram. Litija jonu baterija nodrošinās iespēju iztikt bez papildus uzlādes līdz pat 10 darba stundām, kas būs lielisks risinājums sevišķi tiem, kuri daudz ceļo vai arī ir vienkārši aktīva dzīvesveida piekopēji. Kompaktais svars (299 g) arī netraucēs to pārnēsāt visu laiku līdzi. Klāt tiek dota arī vispasaules 2 gadu garantija, kā arī garantija ‘‘no durvīm līdz durvīm’’, kas ir pieejama tikai Latvijā un sniedz jebkuram planšetes īpašniekam iespēju nodot ierīci remontā un saņemt to nemaz neizejot no mājas.

Asus Nexus 7C (2013) planšetdators būs lielisks palīgs dažāda vecuma cilvēkiem savā profesionālajā darbībā vai arī izklaidē. Ierīce ir kompakta un viegli izmantojama, kā arī viegli ir atrast arī papildus instruktāžu, kas parādīs pārējās iespējas.

 Ja vēlies apskatīties labāko Asus planšetdatoru un citu Asus datortehnikas piedāvājumu Latvijā, tad ienāc uzticamajā interneta veikalā Asusshop.lv

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777