Atmiņas kartes mobilajiem telefoniem interneta veikalā 220.lv

Mar 28, 2013 by

Modernie telefoni, kā zināms piedāvā mums arvien vairāk dažādu iespēju. Taču bieži vien nopērkot mobilo tālruni, mums nākas vilties, jo izrādās, ka telefona atmiņa ir pārāk maza, lai ielādētu visus nepieciešamos failus, dokumentus un pievienotu jaudīgas spēles. Nepietiekamas telefona atmiņas gadījumā risinājumi tomēr ir! Jums jāsāk domāt par jaunas atmiņas kartes iegādi, jo kompakta pārnēsājama atmiņa dod iespēju ievērojami palielināt iekšējo atmiņu tālrunī.

Dažādas ietilpības atmiņas kartes mobilajiem telefoniem Jūs varat iegādāties arī interneta veikalā 220.lv. Atmiņas kartei Kingston microSDHC 4GB Class10 būs pievienots arī SD adapteris. Uzticies ražotājam un atceries, ka atmiņas karte micro SD ir lielisks veids, kā droši noglabāt informāciju jebkurās digitālās ierīcēs.

Kingston microSDHC 4GB Class10

Ja Jums nepieciešama lielākas ietilpības atmiņas karte, tad ADATA microSDHC ar 32GB atmiņu būs kā radīta Jūsu prasībām. Arī šai atmiņas kartei komplektācijā nāk SD adapteris. Ielādē savu mīļāko mūziku, skaties video un fotografē draugus uz nebēdu. Aizmirsti par neveikliem brīžiem, kad telefona atmiņa izrādās par mazu. 32GD atmiņas karte kalpos ilgam laikam. Ja tomēr saproti, ka arī tā drīz būs pilna, tad labākais risinājums būs ielādēt visus derīgos failus savā datorā.

ADATA microSDHC

Izvērtējiet kādiem mērķiem būs paredzēts Jūsu mobilais telefons. Attiecīgi no tā arī varēsiet saprast, cik liela atmiņas karte Jums būs nepieciešama. Daudziem noteikti pietiks ar 16GB lielu atmiņas karti. Tādā gadījumā varat iegādāties ADATA MicroSDHC 16GB Class4 atmiņas karti.

Lieliskas atmiņas kartes mobilajiem telefoniem par lieliskām cenām. Jā, tāds ir tavs interneta veikals 220.lv. Rūpējies par to, lai tavas labākās atmiņas, kas noglabātas mobilajā tālrunī būtu drošībā. Izvēlies kvalitatīvu atmiņas karti un dzīvo ar mierīgu sirdi, ka nekas no dokumentiem, mūzikas vai citas informācijas nepazudīs. Iepriecini sevi un savu tālruni ar jaunu atmiņas karti jau tagad!

Interneta veikals 220.lv garantē vienkāršu pirkuma noformēšanu, preču garantiju un ērtu piegādi pēc klienta vēlmēm.Tā ir iepirkšanās vieta, kas radīta ikvienam no Jums. Ielūkojies mūsu mājas lapā – tajā netrūkst izdevīgu piedāvājumu!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777