Ātrais kredīts internetā pie Vivus

Sep 19, 2013 by

vivus.lvPašlaik viens no populārākajiem Latvijā pieejamajiem aizdevuma veidiem ir ātrais kredīts internetā. Tas ir pieejams pie vairāk nekā desmit dažādām kompānijām, ieskaitot Vivus. Aizdevumu var noformēt un saņemt tikai dažu minūšu laikā no praktiski jebkuras vietas Latvijā, tāpēc tas ir lieliski piemērots situācijām, kad steidzami ir nepieciešama nauda.

Vivus ātrais kredīts internetā:

  • Pieejams 15 minūšu laikā;
  • Maksimālā kredīta summa līdz 1000 latiem;
  • Aizdevuma atmaksas termiņš līdz 24 mēnešiem.

Aizdevumu pie Vivus ir iespējams saņemt tikai 15 minūšu laikā vai pat ātrāk, jo tā saņemšanai nav nepieciešams kārtot neskaitāmas formalitātes. Kredīts ir pieejams bez ķīlas un galvojuma. Visas nepieciešamās darbības tā saņemšanai var veikt praktiski no jebkuras vietas Latvijā, ja vien tur darbojas mobilais tālrunis un ir pieejams internets.

Lai saņemtu ātro kredītu internetā, dodieties uz Vivus mājas lapu un veiciet reģistrāciju. Kad esat reģistrējies, noformējiet aizdevumu, norādot vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu. Ja jau iepriekš esat aizņēmies pie Vivus, nav nepieciešams veikt atkārtotu reģistrāciju – jums jādodas uz savu profilu un tur jānoformē kredīts.

Lielākā daļa ātro aizdevumu parasti nepārsniedz dažus simtus latu. Vivus ātrais kredīts internetā šajā ziņā ir izņēmums, jo maksimālā aizdevuma summa ir līdz pat 1000 latiem. Tas nozīmē, ka aizdevums būs piemērots ne vien pavisam nelielu izdevumu segšanai, piemēram, rēķina apmaksai, neliela pirkuma veikšanai un citiem, bet arī nedaudz lielāku mērķu sasniegšanai un ieceru realizēšanai.

Ar Vivus ātrais kredīts internetā jums nebūs jāatmaksā uzreiz. Tā maksimālais atmaksas termiņš ir līdz 24 mēnešiem. Atkarībā no tā, cik lielu ikmēneša maksājumu jūs varat atļauties, izvēlieties īsāku vai garāku atmaksas laiku un atdodiet kredīta summu pa daļām.

Vivus ātrais kredīts internetā ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu, personai nedrīkst būt iepriekš kavēti kredītu maksājumi vai pārkāptas parādsaistības. Tāpat nav iespējams vienlaicīgi pieteikties diviem kredītiem pie Vivus.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777