Via SMS ātrie kredīti no 20 gadiem

Apr 2, 2013 by

Ātrie kredīti no 20 gadiemĀtrie kredīti ir aizdevuma veids, kas pieejams no 20 gadu vecuma. Pašlaik Latvijā tos piedāvā vairāk nekā 10 dažādu kompāniju, arī Via SMS. Via SMS ātrie kredīti no 20 gadu vecuma starp citu kompāniju piedāvātājiem aizdevumiem izceļas ar lielāku pieejamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu, kā arī citām priekšrocībām.

Ātrie kredīti ir aizdevumi, kuru apmērs parasti ir daži simti latu un kas jāatmaksā 30 dienu vai nedaudz ilgākā laikā. Salīdzinot ar citiem aizdevumiem, ātrie kredīti izceļas ar īpaši ērtu un vienkāršu noformēšanu un iespēju aizdevumu saņemt arī brīvdienās un vēlu darba dienu vakaros. Tiesa, šiem aizdevumiem parasti ir daudz augstākas procentu likmes – tās var būt vairāk nekā 10 procenti mēnesī.

Via SMS ātrie kredīti no 20 gadiem no citu kompāniju piedāvājuma atšķiras ar vairākām būtiskām priekšrocībām:

Parasti ātrie kredīti nav lielāki par dažiem simtiem latu un tie ir jāatmaksā ļoti īsā laikā. Ar Via SMS Jūs varat aizņemties vairāk. Izvēloties kompānijas piedāvāto Naudas kredītu, Jūs varat saņemt aizdevumu līdz pat 1000 latiem un atmaksāt to laika posmā no trīs mēnešiem līdz vienam gadam. Tas sniedz iespēju aizņemties arī, lai sasniegtu lielākus mērķus. Turklāt aizdevums ir pieejams arī personām, kas nevar atļauties atdot visu kredīta summu vienā maksājumā. Izvēloties garāku atmaksas termiņu, samazinās ikmēneša maksājums. Tiesa, zemākas kredīta kopējās izmaksas ir tad, ja to atmaksā pēc iespējas īsākā laikā.

Tāpat Via SMS ātrie kredīti no 20 gadiem ir lētāki nekā lielākā daļa citu līdzīga veida aizdevumu. Īpaši tas attiecas uz pirmo aizdevumu, jo personām, kas aizņemas pirmo reizi, par kredītu nav jāmaksā. Tas nozīmē, ka aizdevumam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu. Vai varat iedomāties lētāku aizdevumu par to, kas ir ir pilnīgi bez maksas?

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777