Ātrie kredīti pensionāriem

Apr 16, 2013 by

Ātrie kredīti pensionāriem Ātros aizdevumus var noformēt ikviens Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, t.s. ātrais kredīts ir pieejams arī pensionāriem. Var gadīties, ka arī pensijas vecuma cilvēkiem ir nepieciešami finanšu līdzekļi, lai veiktu kādu lielāku, neplānotu pirku, vai ir gadījušies kādi citi neplānoti izdevumi.

Tieši šādiem gadījumiem vieglāk, ātrāk un ērtāk ir noformēt ātro aizdevumu, jo nav nepieciešams iet uz banku. Pieteikt un saņemt ātro aizdevumu var mājās, sēžot uz dīvāna. Ātrie kredīti pensionāriem ne ar ko neatšķiras no citiem ātrajiem aizdevumiem, lai saņemto šo aizdevumu nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.

Ātrie kredīti pensionāriem ir pieejami vairākos ātro aizdevumu uzņēmumos, piemēram, pie uzņēmuma SMScredit.lv var noformēt aizdevumus personas līdz 75 gadu vecumam, arī pie uzņēmuma Vivus.lv aizdevumam arī var pieteikties personas vecumā līdz 75 gadiem, turklāt Vivus.lv piedāvā aizņemties līdz 1000 Ls.

Savukārt pie tādiem uzņēmumiem kā ViaSms, SohoCredit un LatCredit var noformēt un saņemt aizdevumus personas, kuras nav vecākas par 65 gadiem. Tāpat kā citi klienti, arī pensionāri var izmantot uzņēmumu speciālo piedāvājumu – pirmais kredīts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas tā ir izdevīgākā iespēja saņemt ātro kredītu bez maksas, tas nozīmē, ka šis aizdevums tiek noformēts bez jebkādas procentu maksas un kredīta noformēšanas maksas. Citiem vārdiem sakot, atdod tikai tik, cik aizņēmies. Tā kā ir daudz uzņēmumu, kuros var saņemt šo aizdevumu, tad, katru reiz, kad ir nepieciešams aizdevums var izmantot šo aizdevuma iespēju.

Sīkāk lasi ātrie kredīti pensionāriem

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777