Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi

May 1, 2013 by

Ātrie kredītiJūs noteikti būsiet dzirdējis par ātrajiem kredītiem. Ātrie kredīti daudziem asociējas ar izdevīgiem nosacījumiem un atlaidēm. Tos iespējams aizņemties ne vien bez darba vietas, bet arī ar sliktu kredītvēsturi. Jautāsiet, kāds labums kredītu sniedzējiem no kredītņēmējiem ar sliktu kredītvēsturi? Jāsaka, ka ātro kredītu izsniedzēji ir ļoti pretīmnākoši un drosmīgi, sperot šādu soli. Tomēr jāatceras, ka katrai kredītiestādei ir savi noteikumi un katrs klients tiek vērtēts individuāli. Daži uzņēmumi, izsniedzot aizdevumu cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, var  piemērot augstākas procentu likmes, nekā, ja kredītvēsture ir laba.

Pirmais noteikums, lai saņemtu ātro kredītu ar sliktu kredītvēsturi – Jums ir jānokārto visas iepriekš nenokārtotās kredītsaistības un parādi. Nedomājiet, ka kāds no aizdevējiem Jums aizdos naudu, ja Jums būs kāds nenokārtots parāds kādā citā uzņēmumā!

Kur saņemt?

Ātro kredītu Latvijā piedāvā vairākas kredītu kompānijas. Kā, piemēram, SMScredit, Vivus, Credit24, creditON un citas, vairāk kā desmit kompānijas.

Ja esat izlēmis noformēt ātro kredītu, Jums ir jābūt pilnīgi pārliecinātam par savu finansiālo stāvokli, lai šajā reizē kredītu atmaksātu laikā un neiekultos milzīgos procentu maksājumos.

Kā saņemt?

Ātro kredītu ar sliktu kredītvēsturi iespējams aizņemties 15 min laikā. Jums nav jāstāv banku garajās rindās, jo kredītu iespējams noformēt jebkur, kur pieejams interneta pieslēgums. Lai saņemtu naudu savā kontā, aizdevēja mājaslapā jānorāda savi personas dati, kā arī nepieciešams aktīvs konts, kādā no Latvijas bankām. Pirmajā reizē varēsiet aizņemties līdz Ls 200. Lielākā daļa aizdevēju, piedāvā saņemt pirmo kredītu bez maksas! Savukārt otrajā aizņemšanās reizē varēsiet aizņemties lielāku naudas summu, jo aizdevējs redzēs, ka naudu atdodat laikā!

Kad aizņemties?

Ir diezgan izplatīts mīts, ka ātrie kredīti varētu atrisināt visas Jūsu finansiālās problēmas. Cilvēki, kuri šādi domā, bieži vien iekuļas parādos un kļūst par kredītņēmējiem ar sliktu kredītvēsturi. Lai tas nenotiktu, pirmkārt, saprotiet, vai spēsiet naudu atdot. Otrkārt, aizņemties vajadzētu tikai tad, ja pietrūkst nauda līdz algas dienai, steidzami janomaksā komunālie maksājumi, nepieciešama nauda auto remonta vai negaidītiem medicīnas vai izglītības tēriņiem!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777