Auto noma lielām cilvēku grupām.

Mar 21, 2014 by

ecorent.lv auo nomaEsat nolēmuši doties ceļojumā vai pārbraucienā ar visu savu kuplo ģimeni vai radu pulku, taču, ak vai! Ar autobusu braukt negribas un citi transporta piedāvājumi nav gluži ērti. Ir sava automašīna, bet tā ir pārāk maza lielām cilvēku grupām? Pirms došanās ceļā, iesakām apsvērt domu par lielāka auto nomu, lai savlaicīgi varētu aprēķināt nepieciešamās finanses, kas nepieciešamas brauciena veikšanai. Ja dodaties pārbraucienā draugu lokā, tad mašīnas izmaksas sedz sadalot uz visiem un rezultātā iegūtā summa ir diezgan draudzīga priekš jebkura maciņa. Iznomājot papildus dažādus aksesuārus un papildinājumus, brauciens kļūs vēl patīkamāks un neradīsies sarežģījumi ar, piemēram, nomaldīšanos vai bagāžas pārvietošanu.

Risinājumi.

Auto noma lielām cilvēku grupām piedāvā ērtus risinājumus, lai ceļš būtu patīkams un paietu bez liekiem stresiem un pārdzīvojumiem par to, ka kāds ceļabiedrs ir pazudis vai nejūtas ērti. Ideāls risinājums kuplai ģimenei vai draugu pulciņam. Papildus ir iespēja iznomāt arī bērnu auto sēdeklīšus un GPS, lai komfortabli un droši justos arī bērni un nepastāvētu iespēja nomaldīties, ja izbraukumā jādodas uz vietu, kur iepriekš nav būts. Arī jumta bagāžnieki un citi aksesuāri priekš ērtāka brauciena ir gandrīz jebkura iznomātāja piedāvājumā par saprātīgām cenām.

Piedāvājumi.

Auto iznomātāji nereti piedāvā iznomāt ne tikai vieglās automašīnas, bet arī ģimenes mašīnas un mikroautobusu, tādējādi piesaistot lielāku klientu loku un padarot viņu pārbraucienus komfortablus un ātrus. Piedāvājumā parasti mēdz būt dažādi miniveni, komercbusi un arī pasažieru busi. Turklāt, ja ar to vien ir par maz, iznomāt var arī piekabi, piemēram, ja nepieciešams transportēt laivu vai kādu citu ūdens transportlīdzekli. Katrs iznomātājs piedāvā visu nepieciešamo ideālu brīvdienu vai darba braucienu pavadīšanai, tādējādi nav jātērē lielas naudas summas par lietām, kas varbūt būs nepieciešamas tikai pāris reizes mūžā un, nopērkot tās, ne tikai tiks izšķiesta nauda, bet arī šīs lietas, laikam ritot, pārvērtīsies par krāmiem, kas tikai aizņem vietu un krājas ar putekļiem.

Ienāc Ecorent.lv mājas lapā, un apskaties nomu piedāvājumu, auto noma, piekabju noma, mikroautobusu noma, ilgtermiņa noma, u.c piedāvājumi!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777