Auto noma.

May 31, 2014 by

ecorent auto noma rīgāAuto noma ir ērts, lēts un ātrs veids kā nokļūt vajadzīgajā galamērķī svešā pilsētā vai valstī, turklāt nomas pakalpojumus izmanto arī gadījumos, kad personīgais auto ir saplīsis vai nav piemērots plānotajam ceļam un maršrutam. Tūristi un ceļotāji ir viens no lielākajiem auto iznomātāju klientiem, tāpēc auto nomas reklāmas un auto plačus redzēsiet tūrismam stratēģiski pareizās vietās. Auto nomas piedāvātāji, papildus auto nomai, mēdz piedāvāt arī dažādus citus pakalpojumus, kas būtiski atvieglo braucienu un padara to komfortablāku ne tikai šoferim, bet arī pasažieriem. Automašīnu īre ilgtermiņā ir izdevīga un arī lētāka, tādēļ nav vajadzības satraukties par to, ka šis pakalpojums varētu sabojāt ģimenes atvaļinājuma budžetu.

Kas izmanto auto nomu?

Auto nomu parasti izmanto tie, kuriem patīk lielus ceļa posmus pavadīt nevis saspiestiem autobusā, vai citā sabiedriskā transportā.  Auto nomu mēdz izmantot arī tie klienti, kuru personiskais auto atrodas servisā un nepieciešams veikt garāku ceļa posmu, bet sabiedriskais transports netiek uzskatīts par alternatīvu. Šādi pakalpojumi ir ērti arī tiem, kas ceļo ģimenes vai draugu lokā, jo īrējot atbilstoša lieluma transportlīdzekli, iespējams mērķī nokļūt operatīvi un visus brauciena dalībniekus ir vieglāk sapulcināt vienkopus.

Papildus pakalpojumi.

Auto noma jau sen sevī ietver ko vairāk par vienkāršu automašīnas nomu uz noteiktu laika periodu. Papildus automašīnai, pie katra sevis cienoša iznomātāja, noteikti atradīsiet arī dažādus papildus piedāvājumus, kas braucienu padarīs vēl komfortablāku. Ja ceļojat ar bērniem, tiek piedāvāta ērta iespēja izīrēt bērnu auto sēdeklīšus, lai brauciens būtu drošs arī bērniem un tas atbilstu Latvijas ceļu satiksmes noteikumiem. GPS karšu sistēmas noma ar visiem atjauninājumiem, pilnībā izslēdz iespēju apmaldīties un šādā veidā sabojāt ceļojumu. Arī bagāžnieku un piekabju noma ir izdevīgs veids kā pārvietot atvaļinājumam nepieciešamās lietas bez liekām pūlēm un raizēm.

Auto iznomātāji vienmēr domā par saviem klientiem un viņu finansēm, tādēļ nevajag uztraukties, ka auto iznomāšana varētu iesist pamatīgu robu budžetā un šādā veidā tiktu sabojāts atvaļinājums.

Uzzini jaunākos nomas piedāvājumus – http://ecorent.lv/jaunumi/

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777