Autoskolas Rīgā, kas piedāvā bezmaksas apmācību

Aug 22, 2013 by

Autoskolas RīgāBieži vien, autoskolas, ar nolūku piesaistīt jaunus kursantus, mēģina izcelties starp pārējām autoskolām un piedāvā ko nebijušu, piem., bezmaksas teorētisko apmācību. Rīgā autoskolu konkurence ir milzīga, tāpēc ikviens no mums var izvēlēties sev piemērotāko (autoskolas Rīgā, kas tuvāk dzīvesvietai, kurā zemākas cenas u.tml.). Tomēr, vai šie bezmaksas kursi patiešām ir labākā izvēle?

Iestājies pie mums un mācies teoriju bez maksas!

Lai arī kā to negribētos atzīt un sagraut cerības par neticami lēto apmācību autoskolā, dzīvē viss ir pavisam savādāk. Noteikti ikviens ir pamanījis autoskolu mājas lapās vai citos informatīvajos materiālos akcijas, kur tiek piedāvāta bezmaksas dokumentu noformēšana iestājoties autoskolā, bezmaksas teorijas apmācība u.tml. Tik pat labi tā var būt teorijas apmācība vien par Ls 5 vai vēl zemāku cenu – vārdu sakot, par santīmiem. Vairāk lasīt šeit: http://www.credo.lv/

Tomēr, iestājoties šādā autoskolā ar mērķi ietaupīt, bieži vien nākas šķirties no pamatīgas naudas summas. Kā gan tā? Kur tad paliek akcijas cena? Akcijas cena ir sīkums, salīdzinājumā ar to naudu, ko nāksies pārmaksāt par dokumentiem, eksāmenu kārtošanu, pirmās palīdzības kursiem, jo visticamāk, lai atpelnītu šo piedāvāto „bezmaksas” apmācību, cena tiks celta pārējiem pakalpojumiem.

Lietas, kam obligāti jāpievērš uzmanība pirms iestāties autoskolā:

  • Dokumentu noformēšana. Pievēršot uzmanību ar zemo apmācības maksu, autoskolas Rīgā vai jebkur citur var noklusēt pārējās izmaksas, piem., tikai tad, kad parakstīts līgums informēt ar to, ka dokumentu kārtošana, pirmās palīdzības kursi maksā daudz vairāk nekā citās autoskolās, vai, piem., ka ir jāmaksā par katru reizi, kad tiek likts autoskolas teorijas eksāmens.
  • Līgums. Pirms līguma parakstīšanas jāizlasa pilnībā visi punkti, lai izvairītos no iepriekš minētās situācijas, kad pēkšņi uzrodas akcijas laikā neminētās maksas. Kā arī, uzmanība jāpievērš līguma ilgumam, jo būs žēl šķirties no atkārtotas naudas apmācībām tikai tāpēc, ka kursants nepaspēja iekļauties līguma termiņā (var aptrūkties nauda braukšanas nodarbībām, vai rasties saspringta situācija darbā vai skolā, kad autoskolas apmeklējumam nav laika).
  • Braukšanas nodarbības. Ja teorija tomēr nemaksāja neko, tad braukšanas nodarbības var izmaksāt dārgāk nekā citur un tieši uz šī rēķina autoskola var atpelnīt līdzekļus, kas savukārt iztukšo kursanta maciņu.

 Šī iemesla dēļ jāsaka, ka teju visas nopietnās autoskolas Rīgā apmācību nodrošina par maksu, jo apmācību kvalitāte atkarīga no tā, cik daudz esat gatavs tajā investēt.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777