Ceļošana nomātā auto kopā ar bērniem

Mar 13, 2013 by

Ceļojums ar bērnu ir īsts piedzīvojums, jo tiek dota iespēja paskatīties uz dažādām vietām un pašu ceļu no pavisam citāda skatupunkta. Lai arī kā, ja kāds ir pārvietojies tālā ceļā kopā ar bērnu, viņš zina, ka bērna klātbūtne var pilnīgi izmainīt ne vien ceļojuma maršrutu, bet arī ceļojuma gaitu; bērni izjūt tālu ceļu citādi nekā pieaugušie. Kad auto noma ir izvēlēta kā labākais risinājums, dodoties ceļā ar bērnu, ir svarīgi pavadīt nedaudz laika, jau iepriekš pārdomājot brauciena gaitu, tā praktiskās puses un iespējamos sarežģījumus.

                       Pārdomājot praktiskos jautājumus

auto nomas kompānijasGatavojoties doties ceļā ar nomātu auto, rūpīgi pārliecinieties, ka automobilis tiešām atrodas vislabākajā darba kārtībā. Ja auto nomas aģents jūs jau nav iepazīstinājis ar izīrētā auto rokasgrāmatu, palūdziet viņam to – tā var noderēt, ja ceļā automobilim gadīsies kādas tehniskas problēmas. Zinot, ka jūsu ceļa biedrs būs kāds mazais braucējs,  noteikti nepieciešams papildu aprīkojums – bērnu sēdeklītis. Protams, savā nomas auto jūs varat ievietot jau senāk iegādātu sēdeklīti, bet iespējams, ja jums nepieder savs automobilis, jūsu īpašumā neatradīsies arī šāds aprīkojums.

Vairums auto nomas uzņēmumu piedāvā bērnu sēdeklīšu īri, bet ir svarīgi zināt, ka bērnu sēdeklīšu modeļi mēdz būt dažādi; tāpat auto nomas aģentūrai jāpiedāvā atšķirīgi sēdeklīšu veidi dažādu vecumu bērniem. Šāda papildu aprīkojuma nomas izmaksas var atšķirties ne vien dažādos auto īres uzņēmumos, bet arī mainīties atkarībā no konkrētā modeļa, kā arī izmantošanas ilguma. Atcerieties, ka dažādās pasaules valstīs prasības pēc speciālajiem sēdeklīšiem var atšķirties; īpaši tas attiecas uz vecākiem bērniem (lai arī šajā gadījumā īpašais aprīkojums tomēr tik un tā nozīmē papildu drošību), tomēr bērniem vecumā līdz 3 gadiem bērnu sēdeklītis vienmēr būs obligāta prasība.

                       Izklaide ceļā

Neatkarīgi no tā, vai brauciens notiek personīgajā automobilī, vai arī izmantota auto noma, sagādāt bērniem izklaidi ilgā braucienā var šķist diezgan sarežģīti. Bērnu grāmatas, audio ieraksti ar bērnu iemīļotajām dziesmām un dažādas spēles – to visu ir noderīgi paņemt līdzi, pirms došanās ceļā ar izīrēto auto. Mūsdienās daudzi vecāki iesaka izmantot audio grāmatas, bet šajā gadījumā ir svarīgi tiešām pārzināt bērna gaumi. Protams, arī vecāku iztēles radīti stāsti, joki, spēles un dziesmas spēs izklaidēt mazos ceļotājus kā tuvos, tā tālos maršrutos.

Esot ceļā kopā ar bērnu – neatkarīgi no vecuma – allaž nepieciešams daudz vairāk laika veltīt iepriekšējai ceļojuma maršruta izpētei, bet ceļa laikā – piemēroties bērna vajadzībām. Ja neesat auto īpašnieks, auto noma, dodoties tālā ceļā kopā ar bērniem, būs daudz ērtāks veids nekā ilgstoša atrašanās sabiedriskajā transportā – jūs varēsiet noteikt, kur un cik bieži nepieciešams apstāties, kā arī mazajam ceļotājam brauciens noteikti būs vieglāks.

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777