CSDD eksāmena jautājumi online

Sep 4, 2013 by

csdd eksamensCeļu satiksmes drošības inspekcija jeb CSDD ir valsts akciju sabiedrība, kas nodarbojas ne tikai ar transportlīdzekļu reģistrāciju, bet arī ar autovadītāju kvalifikācijas eksāmenu pieņemšanu un vadītāja apliecību izsniegšanu. Autovadītāju kvalifikācija sastāv no teorijas un vadīšanas eksāmena. Ja vadīšanas eksāmenam sagatavo autoskolās, tad teorijas eksāmenam var sagatavoties kā autoskolā (A, B, C un D kategorijām), tā arī patstāvīgi, piem., pildot online testus.

Kur trenēties teorijas eksāmena jautājumiem?

 Viena no populārākajām iespējām, ko izmanto teju katrs, kas plāno likt CSDD teorijas eksāmenu, ir Ceļu Satiksmes Noteikumu (CSN) testa pildīšana CSDD mājas lapā. Tests ir tieši tāds pats, kā īstais CSDD eksāmens un tajā var lieliski trenēties atbildot uz jautājumiem. Tomēr, CSN tests sniedz iespēju atbildēt uz sevis izvēlētās kategorijas jautājumiem un beigās vien redzēt jautājumus, kur pieļautas kļūdas. Lai veiksmīgi sagatavotos CSDD eksāmenam, nepieciešams mācīties arī teoriju.

 Arī teoriju var mācīties tepat online, turklāt bez maksas. Kur? Viena no Latvijas populārākajām autoskolām Credo (tālrunis uzziņām + 371 67 220 800). Mājas lapā credo.lv ikvienam tiek piedāvāta iespēja sagatavoties CSDD eksāmenam, pildot CSDD eksāmena testus un mācoties CSDD teorijas jautājumu – ar visiem paskaidrojumiem, ar visiem attēliem.

Autoskola Credo piedāvā – mācies CSDD eksāmenam online:

  • Mācies CSDD teoriju (CSN, Ceļu satiksmes likums, ceļa zīmes un apzīmējumus);
  • Pildi CSDD eksāmenu B, C un D kategorijām;
  • Mācies teorijas nodaļas un atbildi uz CSDD teorijas jautājumiem praksē.

 Credo mājas lapā ikvienam tiek dotas 30 minūtes, lai atbildētu uz 30 CSDD teorijas jautājumiem B kategorijā vai 35 jautājumiem C un D kategorijās. Tā kā īstais CSDD eksāmens sastāv arī no jautājumiem, kuri nav iekļauti mācību grāmatās, arī Credo piedāvātajā online testā ir šie mācību grāmatās nepieejami jautājumi. Šī iemesla dēļ tā ir lieliska izdevība trenēties eksāmenam, apgūstot vairāk nekā tikai grāmatas teoriju.

 Online testu var pildīt ikviens, gan Credo autoskolas kursanti, gan citu autoskolu kursanti, gan tie, kas vēlas vienkārši pārbaudīt vai atsvaidzināt savas zināšanas. Tests ir bez maksas un pieejams 24 stundas diennakti, 7 dienas nedēļā. Sagatavoties un pildīt online testu var arī uz autoskolas Credo datoriem, viņu lielākajā filiālē Rīgas centrā, Aspazijas 32-314, turpat pie T/C „Galerija Centrs”.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777