Dakstiņi kā mājas jumta seguma materiāls – pārbaudīta vērtība

May 17, 2018 by

dakstiņi jumtam internetāJumta seguma izvēle – iespējams, viena no grūtākajām izvēlēm, kāda ir jāpieņem. Kad pienācis laiks celt māju vai mainīt mājas jumta segumu, rodas vairāk jautājumu nekā atbildes. Kādu jumta seguma veidu izvēlēties? Kur iegādāties jumta segumu? Kādas krāsas jumta segumu izvēlēties? Rodas virkne jautājumu, kā rezultātā nespējam nonākt ne pie kāda secinājuma, jo katram jumta segumam ir savas priekšrocības un trūkumi. Taču šobrīd modē atgriežas dakstiņi, ko arvien vairāk speciālistu atbalsta. Ar ko tie ir īpaši? Un kādēļ daudzi izvēlas tieši šo jumta segumu?

Pirmkārt, dakstiņu jumta segums ir tas, kas sliktu laikapstākļu laikā nodrošina skaņu absorbāciju un, ne lietus, ne krusas vai vēja laikā nav dzirdamas skaņas, kas varētu traucēt mājas iemītniekiem un apkārtnē dzīvojošajiem cilvēkiem. Piemēram, metāla jumta segums ir tas, kas neabsorbē skaņas, un dažādu ārējo faktoru ietekmē tas izraisa skaņas, kas var likties ļoti apgrūtinošas.

Otrkārt, jumta seguma bojājuma gadījumā, dakstiņu jumta segums ir viegli atjaunojams un bojājumu novēršana ir salīdzinoši vienkāršs process. Ja tiek bojāts kāds dakstiņš, tas ir tikai jāsamaina, un tamdēļ nav jāmaina viss jumta segums. Viens no veidiem, kā novērst bojājumu jumta segumā, ir ielāpa veidošana, taču tādā gadījumā tas vairs nav pilnvērtīgs jumta segums. Vislabākais risinājums ir bojātā dakstiņa nomaiņa pret jaunu dakstiņu. Nekā sarežģīta!

Treškārt, dakstiņi ir īpaši ar to, ka tie karstā laikā akumulē siltumu un lēni to atdod, līdz ar to segums nespēj pārkarst, lai siltumu atdotu ēkai un uzkarsētu to.

Ceturtkārt, dakstiņi noteikti ir viens no tiem jumta seguma materiāliem, kuru raksturo vārds „ilglaicība”. Šāda jumta seguma kalpošanas laiks ir aptuveni 100 līdz 150 gadu. Šādā aspektā dakstiņi izceļas ar to, ka tie ilgtermiņā ir visefektīvākais un lētākais pirkums.

Pieckārt, dakstiņi ir tāds jumta segums, kas sava svara dēļ rada vienmērīgu slodzi visā jumta laukumā, kā rezultātā sliktu laiksapstākļu gadījumā, piemēram, lietus vai krusas laikā, netiek radīta jumta deformācija. Šajā ziņā dakstiņi ir optimāls variants, un nebūtu jāstraucas par to, ka šis jumts būtu nenoturīgs pret ārējiem apstākļiem.

Un visbeidzot, dakstiņiem ir dažādas krāsas un veidi. Šim segumam ir pieejams visplašākais sortiments vizuālā kopskata radīšanai. Vienīgā piepūle, kas jāpieliek, ir radošā iedvesma mājas kopskata radīšanai.

Kopumā viss iepriekšminētais ir tikai daļa no visām dakstiņu priekšrocībām, kuru patiesi ir ļoti daudz. Un tieši šī iemesla dēļ dakstiņi ir efektīvi un atbilst jebkura prasīga klienta vēlmēm un ambīcijām. Dakstiņi ir tas jumta segums, kurš tā pastāvēšanas laikā ir attaisnojis sabiedrības cerības, un tie kļūst arvien iecienītāki. Un tas ir iemesls, kādēļ dakstiņi atgriežas jumta segumu aprindes topos. Dodieties pie speciālista un pārliecinities par dakstiņu visnotaļ labajām īpašībām.

Related Posts

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777