Datoru veikals un tā vārda izcelsme

Jan 23, 2014 by

asushop.lvNenoliedzami, ka ir svarīgs katrai kompānijai un veikalam savs nosaukumus, jo tieši tāir iespējams nodrošināt pēc iespējas lielāku atpazīstamību un stabilitāti konkurentu vidū. Asus veikals ir apmierināties saukties pēc lieliskas kompānijas vārda un piedāvāt to produkciju.

Pašam veikala vārdam ir grieķu izcelsme. Tam pamatā ir Pegasus, kas ir bijis grieķu mitoloģiska būtne (zirgs ar spārniem). No tā ir izmantoti pēdējie četri burti un radies atpazīstamais vārds Asus. Pegasus simbolizē aizrautību un pilnveidošanās mākslu, kas ir iemiesota arī konkrētajā produktu līnijā. No tā Asus veikalā mīt spēks, radošais gars un nobeigtība savos darbos.

Datoru veikals piedāvā produkciju, kas ir pilnībā pārbaudīta un pārsteidzoši labiem rezultātiem dažādām cilvēku prasībām. Asus datori ir darbojušies pat atklātā kosmosā, Everesta virsotnē, Patagonijas bezceļos, Zemes galējos punktos – Ziemeļpolā un Dienvidpolā. Šādās vietās tie ir pakļauti vissaspringtākajiem apstākļiem. Visās vietās Asus datori strādāja bez problēmām un spēja veikt savas darbības pārsteidzoši visiem. Kā vienu no piemēriem var minēt Asus portatīvos datorus, kuri darbojās kosmiskajā stacijā Mir. Tur šie datori bija ieslēgti un darbojās katru darba dienu. Tā kā tur ir sliktāka siltuma izdalīšanās nekā uz Zemes, ir nepieciešami datori, kuriem ir izteikti jaudīga dzesēšanas sistēma. Konkrētie datori darbojās visu misijas laiku jeb 600 dienas, kas ir pietiekoši vērā ņemams fakts.

Ir pieejami dažāda Asus produkcija sākot no jaunākajām un plānākajām planšetēm, kas sevišķi labi noderēs tiem, kuri daudz ceļo vai vienkārši uzturas ārpus savas dzīvesvietas līdz stacionārajiem datoriem, kas lieliski var palīdzēt dažādos profesionālos darbos, kā mediju darba veikšanai u.c. Papildus klāt nāk garantija, kas nodrošinās iespēju nepieciešamības gadījumā saņemt garantētu remontu atrodoties arī ārpus Latvijas, savukārt Latvijā dzīvojošie saņems ‘‘no durvīm līdz durvīm’’, kas ļaus pat neiziet no mājas, lai nogādātu datoru remontā. Asus produkcija ir saņēmusi neskaitāmus apbalvojumus un turpina tos saņemt, tāpēc ir noderīgi arī katram pārliecināties par tā sasniegumiem.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777