Dāvana vecpuisim

Jul 7, 2013 by

dāvanasJa kādam Jūsu vīrieškārtas draugam vai radiniekam tuvojas vecpuišu ballīte, bet nezinat, ko dāvināt, DāvanuServiss.lv Jums palīdzēs atrast pašu oriģinālāko dāvanu. Sākot no sportiskām aktivitātēm līdz pat mierīgai atpūtai, tomēr Jūs taču vēlaties, lai šī vecpuiša ballīte būtu vislabākā, ne tā?

Ja svin, tad pa īstam

Ja Jūs meklējat, kā oriģinālā veidā nosvinēt gaidāmo vecpuiša ballīti, tad kāpēc gan neuzdāvināt braucošu ballīti uz riteņiem? Black Silver Partybus ir vislabākā iespēja, kā svinēt vecpuišu ballīti. Krāšņs interjers un eksterjers, jaudīga akustikas un gaismas tehnika, 4 TV, 6vietīga ūdenspīpe, deju grīda ar stieņiem, labierīcības, garderobe – tas viss padarīs Jūsu ballīti  neatkārtojamu. Šķiet, ka šādu ballīti nespēs aizmirst neviens puisis. Kas attiecas uz cenu, tad šī piedāvājuma cena DāvanuServiss.lv portālā ir atrodama par Ls 100

Bailes sevis izzināšanai

Pirms doties precību ostā, vērts pārbaudīt savu emocionālo noturību. DāvanuServiss.lv piedāvā ekskursiju un šausmeni „Psaiho.lv”.  Vairāk kā 1 stundu gara spēle, 6 – līmeņu leģendas, 16 – sastapšanās ar mistiskiem tēliem, 36 – telpas piedzīvojumu, 86 – pakāpieni drosmes, 160 – pagriezieni un saliedēšanās, 906 – metri spiedzienu un smieklu, 1006 – soļi sevis izzināšanā, 1600 – kvadrātmetri šausmīgi pozitīvu emociju – tas viss par Ls 100

Iekaro stihiju

Pirms laulībām derētu izbaudīt kaut ko jaunu, ne tā? Kā būtu, piemēram,  ar debesu iekarošanu? DāvanuServiss.lv piedāvājumu klāstā atradīsiet pavisam lielisku iespēju izmēģināt sevi pilota lomā. Pilots – instruktors Jums iepazīstinās ar lidošanas pamatiem un tās vadīšanas pamatnosacījumiem. Pēc to apgūšanas Jūs pacelsieties debesīs, kur Jums būs iespēja nedaudz pastūrēt un sajust, kā tas ir – vadīt lidmašīnu. Dāvanas cena – Ls 75. Spied šeit, lai uzzinātu vairāk.

Ja vēlaties sarīkot neaizmirstamu vecpuišu ballīti, dāvanu noteikti meklējiet DāvanuServiss.lv portālā. Un, lai gan tradīcija svinēt vecpuišu ballītes Latvijā ieviesusies salīdzinoši nesen, taču patiesībā tās pirmssākumi ir meklējami jau senajā Spartā. Tas ir rituāls, ar ko atzīmē pēdējo dienu „brīva vīrieša” statusā. Tādēļ tai jābūt īpašai un saistītai ar patīkamām atmiņām!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777