Populārākās dāvanas vīrietim no DāvanuServiss.lv

Oct 24, 2013 by

Davanuserviss.lvDāvanuServiss.lv tika atvērts 2007. gadā kā viena no filiālēm starptautiskam uzņēmumam ActivityGifts. Uzņēmums uzskata, ka labākā dāvana ir iespaidi, ko atceras visu mūžu. Un dāvinātājam labāka sajūta rodas no dāvanas saņēmēja prieka, par kādas kvēlas vēlmes īstenošanu. Pēc DāvanuServiss.lv pircēju aktivitātes, ir noskaidrotas populārākās dāvanas vīriešiem.

Kartingi              

Adrenalīna pilna dāvana visiem un visām, kas jūtas kā Šūmahers. Sniedziet šo prieku draugam vai kolēģim, lai izmēģina šo ātruma spēku trasē, nevis uz ielas. Desmit minūšu brauciens pirmajai reizei ir pietiekošs un emocijām bagāts. Lieliska iespēja sasniegt ātruma rekordu un būt pirmajam rezultātu tabulā. Šīs dāvanas cena Ls 14 (€19.92)

Šaušana pa māla šķīvīšiem

Atklājiet līdz šim vēl neiepazītas izjūtas – mednieka instinktu! Nepalaidiet garām iespēju nodemonstrēt, cik trāpīgs esat. Atklājiet sevī īsta mednieka īpašības: precizitāti, spēju koncentrēties un laika koordināciju. Lai padarītu šaušanu vēl interesantāku, mērķi lidos no visdažādākajām pusēm. Jūsu rīcībā būs 25 šāvieni trāpījumam mērķī. Šaušana noritēs no 4 pozīcijām, un pieredzējis instruktors palīdzēs Jums apgūt nepieciešamās iemaņas. Baudiet trāpīga šāviena prieku! Uzdāviniet šo dāvanu sev vai kādam citam vīrietim par Ls 14 (€19.92)

Lidojums ar deltaplānu no ūdens

Lidojums ar motodeltaplānu no ūdens – tā ir brīvības un ātruma sajūta putna lidojuma augstumā. Apkārt ir tikai debesis un vējš, bet iekšā sajūsma un adrenalīns! Iespēja apskatīt pavasara dabas mošanos, vasaras krāsu dažādību, rudens zeltu vai ziemas ainavās no putna lidojuma. Lidojuma cena – Ls 20 (€28.46)

Ja meklējat dāvanas vīriešiem, ar DāvanuServiss.lv palīdzību tās pat nebūs jāmeklē, jo grūtākais uzdevums būs izvēlēties nevis sameklēt. DāvanuServiss.lv piedāvā vairāk kā 195 dažādas dāvanas vīriešiem. Šeit varēsiet atrast piemērotu dāvanu gan sporta cienītājiem, gan mūzikas, mākslas, zinātnes un ekstrēmu izjūtu mīļiem. Iegādājieties dāvanas vīriešiem jau no Ls 7 (€9.96) līdz pat Ls 1600 (€2276.59). Esiet oriģināls, kad izvēlieties dāvanu vīrietim gan svētkos, gan ikdienas mirkļos!

Lai apskatītos dāvanas vīriešiem un citu dāvanu piedāvājumu interneta vietnē Davanuserviss.lv ienāc ŠEIT!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777