Īstiem vīriešiem – adrenalīna pilnās dāvanas!

May 9, 2013 by

Dāvanas vīriešiemLoka šaušana vai šaušana ar kaujas ieročiem, kaitinga vai snovborda nodarbības, lidojums ar paraplānu, ekstremāls nobrauciens Bobsleja trasē un daudzas citas aktīvas izklaides piedāvā DāvanuServiss.lv plašais klāsts. Ja Jūs pazīstat vīrieti, kuram patīk adrenalīns, tad šī ir īstā vieta, kur šo dāvanu meklēt!

Tiem, kas aizraujas ar automobiļiem, patiks brauciens ar kartingu, kvadraciklu vai kādu citu transportlīdzekli.  Ja Jūsu vīrietim vēl nav autovadītāja tiesības, Jūs varat uzdāvināt dāvanu karti autovadītāja apgūšanai. Ja izvēlēsieties kādu no drifta braucieniem, komplektā būs iespēja saņemt arī brauciena video, ko vēlāk varēsiet skatīties ar savu ģimeni vai draugiem!

Autobraucējiem

  • IN-DRIFT profesionāls drifta brauciens + video par Ls 50;
  • Brauciens ar kvadraciklu par Ls 13;
  • Adrenalīna pilns brauciens ar Formulu 3 par Ls 79

Vērtīga dāvana tiem, kas ciena aktīvu atpūtu, it īpaši, atpūtu gaisā, patiks kāda no DāvanuServiss.lv piedāvātajām iespējām tvert adrenalīnu gaisā!

Adrenalīns gaisā

  • Paraplāna lidojums tandēmā ar instruktoru par Ls 25;
  • Kaita stūrēšanas prasmes varēsiet iegūt par Ls 30;
  • Lidojums  ar lidmašīnu A-22 virs Rīgas par Ls 25

Tie, kas nebaidās no klinšu kāpšanas un augstuma, novērtēs kādu no alpīnisma iespējām. Veids, kā izvērtēt savu fizisko sagatavotību noteikti patiks stiprā dzimuma pārstāvjiem!

Alpīnisms

  • Izmēģini spēkus alpīnismā par Ls 7;
  • Kapšana alpīnisma tornī divām personām par Ls 20

Jums vairs nav jāstāv veikalu garajās rindās, lai iegādātos vēlamo dāvanu, jo DāvanuServiss.lv piedāvā vairāk kā 680 oriģinālas un interesantas dāvanas katra gaumei! Dāvana tiks piegādāta pie Jūsu mājas durvīm par simbolisku samaksu, kā arī to iespējams izprintēt PDF formātā pilnīgi bezmaksas uzreiz, kad prece tiks apmaksāta! Neaizmirstiet, ka galvenais nav dāvana, bet gan kā Jūs to pasniedzat! Aizsūtiet dāvanu karti skaistā aploksnē uz gaviļnieka adresi, lai tas kalpo kā negaidīts pārsteigums, vai arī sarīkojiet romantiskas vakariņas un ieprieciniet savu vīrieti! Ja Jūs nebaida oriģinālas, piedzīvojumu, ekstrēma un adrenalīna piepildītas dāvanas, DāvanuServiss.lv ir domāts tieši Jums!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777