Dažādas preces interneta veikalā 1a.lv

Jan 8, 2014 by

tvaika nosūcēji 1a.lvLielā un mazā sadzīves tehnika

Interneta veikala plašajā preču klāstā vari nopirkt sadzīves tehniku dzīvesvietas ērtībām.

 • virtuves mazās iekārtas – vafeļu pannas, tosteri, gaļas maļamās mašīnas u.tml.;
 • veļasmašīnas, saldētavas, ledusskapji u.c. lielā sadzīves tehnika;
 • un iebūvējamie ledusskapji, cepeškrāsnis, trauku mašīnas u.c. lielā virtuves sadzīves tehnika.

Birojam

Izmanto online veikala izdevību un nopērc birojam vajadzīgās preces internetā. Ofisa tehnika daudzveidīgā sortimentā un ērti apskatāma.

 • kancelejas preces (kārtridži Epson, Canon u.c. ražotāju printeriem, dažādas krāsas toneri, kalkulatori  u.c.);
 • printeri tekstu, attēlu un dažādu shēmu drukāšanai;
 • un citas biroja ierīces kā papīra smalcinātāji, skeneri u.c..

DAUDZVEIDĪGI DATORTEHNIKAS UN ELEKTRONISKO IERĪČU PIEDĀVĀJUMI

Telefoni katra dzīvesveidam

Iegādājoties mobilo telefonu, pievērs uzmanību ne tikai vizuālajam izskatam, bet arī tehniskajiem parametriem. Būtiskākie lielumi, pēc kā izvēlēties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes kapacitāte, kodolprocesoru skaits, fotokamera un mobilo kodolprocesoru skaits, integrētās atmiņas kapacitāte, savienojumu opcijas un fotokameras pikseļu daudzums. Popularitāti ir ieguvuši skārienjūtīgie telefoni, kam ekrāns reaģē uz pieskārieniem. Interneta veikals nodrošina iespēju pasūtīt tādu zīmolu kā Nokia, Apple, Samsung un citu ražotāju viedtālruņus.

Online veikals ir laba platforma, kurā salīdzināt atbilstošo telefonu pēc to tehniskās specifikācijas un opcijām.

Preces datoram

Ja esi datortehnikas meklējumos, aplūko lielo preču sortimentu interneta veikalā. Tur atbilstoši savām vajadzībām varēsi atrast visu nepieciešamo kā mājoklim, tā darbam.. Gan datori (planšetes, portatīvie un stacionārie), ārējās datoriekārtas (klaviatūras un peles komplektācija, ārējie cietie diski), kā arī dažādas elektroniskās ierīces – datoru skaļruņi no Acme, Microlab u.c., In-Ear austiņas, austiņas ar galvas stīpu, monitori u.c.

Pasaulē atzītāko ražotāju televizori mājas sajūtas radīšanai

Ja vēlies iegādāties televizoru, bet staigāšana pa tirdzniecības vietu ir laikietilpīga, veic pirkumus interneta veikalā. Tajā vari ērti apskatīt izvēlētās preces un sameklēt tavām interesēm atbilstošāko variantu.

Kas jāievēro, pērkot televizoru:

 1. ekrāna izmērs un izšķirtspēja;
 2. pieslēgvietas;
 3. papildus aprīkojums, kā 3D televīzijas skatīšanās opcija, Wi-Fi un internets, Smart TV. Minētas funkcijas televizoru pārvērš no vienkāršas elektroniskas filmu, pārraižu skatīšanās iekārtas par mājas daudzfunkcionālo izklaides kompleksu.

Interneta veikala piedāvājumā kā LED, tā arī Plazmas televizori.. Atkarībā no individuālajām vēlmēm un televizora skatīšanās paradumiem, izvēlies atbilstošāko pēc to opcijām, pārraidītā attēla kvalitātes un enerģijas taupīšanu.

PRECES TRENIŅIEM UN SPORTAM

Ja gribi uzsākt treniņu centra nodarbības, noderēs aprīkojums.

 • Interneta veikals nodrošina iespēju tiešsaistē iegādāties sporta preces teju visiem sporta veidiem. Sporta preces galda tenisam, florbojam, volejbolam, kā arī vēl citiem komandu un individuālajiemsporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
 • Preces sporta zālei, kas atļaus atlasīt sev piemērotāko inventāru. Interneta veikalā vari samērā ērti izvēlēties nepieciešamo sporta zāles aprīkojumuaprīkojumu sporta zālei, kā piemēram, dažāda veida trenažierus – skrejceliņi, velotrenažieri, steperis, preses sols u.c. -, vingrošanas solus un paklājiņus, kā arī ne mazāk svarīgos svaru stieņus atbilstoši personīgajām vēlmēm.
 • Sporta preču klāstā arī aksesuāri (sporta somas, daudzfunkcionāli rokas pulksteņi utt.).

Dažāda tehnika virtuvei, birojam, sportazālei interneta veikalā 1a.lv!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777