Drošs ātrais kredīts internetā

Oct 18, 2013 by

viasms.lvVisātrāk un vienkāršāk noformējamais naudas aizdevums problēmsituācijās ir ātrais kredīts internetā. Šis kreditēšanas veids kļuvis ļoti populārs starp Latvijas iedzīvotājiem, jo sniedz finansiālu brīvību. Turklāt to iespējams saņemt, pat neizejot no mājas un neatskaitoties nevienam, par to, kur šī nauda tiks tērēta. Patlaban Latvijā ātro kredītu internetā piedāvā jau vairāk kā desmit kompānijas, kas ātri, viegli un bez raizēm ļauj iegūt nepieciešamo naudas summu. Nereti tas cilvēkos rada aizdomas, cik vispār drošs ir šāda veida aizdevums?

Lai arī visas darbības ātrā kredīta saņemšanai ir jāveic elektroniski un aizdevējs ar klientu pat nesatiekas, risks, ka kompānija varētu nepildīt līguma nosacījumus, praktiski nepastāv. Galvenais ir pārliecināties, ka aizdevējs patiešām pastāv un nodrošina piedāvātos pakalpojumus. Lai saņemtu kredītu jums ir jānorāda, gan savs mobilā tālruņa numurs, gan jāaktivizē bankas konts, nosūtot aktivizācijas maksu no sava konta. Aktivizācija ar bankas konta palīdzību padara ātros interneta kredītus drošus, jo neautorizētas personas banku sistēmu drošības dēļ nevar piekļūt svešiem bankas kontiem un saņemt kredītu uz sveša vārda.

Ātrais kredīts internetā ir tikpat drošs kā aizņēmums bankā. Galvenais aizņēmēja uzdevums, lai nerastos nepatīkami pārsteigumi, ir iepazīsties ar līguma noteikumiem un kredītu atmaksāt laikus.

Drošību garantē arī ekonomikas policija, kas uzrauga jebkuru aizdevuma sniedzēju kompāniju. Ja kāda kompānija rīkojas pret likumu, tā tiek sodīta. Līdz ar to pretlikumīgas darbības tiek izskaustas jau tās saknē, tādēļ kredīti internetā patiešām ir droši. Īpaši, ja aizņemas no sev atpazīstamas kompānijas.

Viena no pazīstamākajām ātro kredītu kompānijām Latvijā ir Viasms. Ņemt ātro kredītu šajā kompānijā, ir drošāk nekā citviet, jo Viasms ir viens no Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedriem, kas dod pārliecību par šī uzņēmuma patiesumu un vēlmi strādāt godīgi, pakļaujoties kopējām normām. Aizņemoties no šīs kompānijas, jārēķinās, ka klientam būs nepieciešama laba kredītvēsture un patstāvīga darba vieta, jo Viasms aizdevumu izsniegšanu uztver nopietni. Taču klients var justies droši aizņemoties no Viasms, jo šī kompānija vispirms domā par klientu un tikai tad par peļņu.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777