ELEKTROPRECES STUDIJĀM UN ATPŪTAI

Jan 20, 2014 by

telefoniNereti mūsu dzīve nav iedomāja bez konkrētām elektronikas precēm, kas lielā mērā atvieglo sazināšanos cilvēku starpā un konkrētus darba uzdevumus. Pie pašreizējām nepieciešamākajām ierīcēm var uzskatīt mobilos telefonus un datorus, kuri samērā labi noder gan ikdienai, atpūtai un darbam. Pirms nopirkt kādu no šīm iekārtām, vērs uzmanību iekārtas funkcijām:

*Portatīvie datori interneta veikalā plašās izvēles iespējās un vairākos izmēros. Ja vajadzīgs dators lietošanai mājās, izvēlies lielāku un jaudīgāku, kas atļaus izpildīt gan ikdienišķas darbības, gan spēlēt dažādas datorspēles. Pieslēdzot papildus monitoru portatīvajam datoram, tas diezgan labi pildīs stacionārā datora funkcijas.. Šādi būs vieglāk strādāt vienlaicīgi ar vairākiem atvērtiem logiem;
*Ja gribi mazāku iekārtu par portatīvo datoru, kuru varētu būtu ērti pārvadāt, iegādājies planšetdatoru. Tie izmērā ir krietni mazāki par portatīvajiem datoriem un spēj nodrošināt maksimāli pietuvinātas funkcijas portatīvajiem datoriem: video un foto apskate, dažādu dokumentu formātu apskate, e-pastu sarakste un citas Pirms pērc vienu vai otru iekārtu, nozīmīgi pievērst uzmanību preces parametriem:
-procesors;
-darbības ilgums bez strāvas padeves;
-atmiņas kapacitāte un iespēja to palielināt;
-interneta, Wi-Fi u.c. savienojamības iespējas,
un citi dati.
*izklaidi un patīkamu brīvā laika pavadīšanu sniedz DVD atskaņotāji, ko var savienot ar televizoru un skatīties iemīļotākos kino žanrus.
Mobilie un stacionārie telefoni
No elektronikas precēm ļoti ļoti populāra prece ir mobilais telefons, jo to var lietot ne tikai ātrai saziņai, bet arī laika kavēšanai un atsevišķu uzdevumu veikšanai. Būtiskākās tehniskās norādes, kam japievērš uzmanība: telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte un operētājsistēma, procesoru kodolu skaits un citasInterneta veikalā daudzveidīga mobilo telefonu sortimentu ikviena nepieciešamībai. Populārajos viedtelefonos var ieinstalēt visādas mobilās aplikācijas, kas atvieglina ikdienu. Piemēram, e-pastu ērta pārvaldīšana, laika prognožu aplikācija, failu uzglabāšanas aplikācija kā Dropbox u.c.. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību preces tehniskajiem lielumiem:
*telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;
*savienojamība ar citām ierīcēm (USB, Bluetooth, Wi-Fi);
*operētājsistēma un procesora kodolu skaits, kas ātru telefona darbību un funkcionalitāti.
Lai arī šķietami sazināšanās ar cilvēkiem norisinās ar mobilo telefonu starpniecību, dažos mājokļos joprojām samērā aktuāli ir tā saucamie klasiskie telefoni. Pašlaik interneta veikalā var nopirkt gan lādējamos, gan klausules tipa telefonus birojam vai mājai. Klausules tipa telefonos ir iespējams saglabāt līdz 10 numuriem un to var turēt gan uz kādas stabilas mēbeles, gan nostiprināt pie sienas. Taču pārnēsājamiem telefoniem ir vairākas opcijas. Dažas no svarīgākajām: atkārtota numura sastādīšana, zvanītāja ID noteikšana, tālruņu grāmata un citas iespējas.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777