Fen-šui padomi mājokļa ārdurvju izvēlei

Jan 21, 2018 by

metāla durvis mājaiĀrdurvis fen-šui izpratnē ir ļoti svarīgas. Jo sakārtotāka ir ieeja mājoklī, jo labāka ir enerģija tajā. Aplūkosim tuvāk, kas jāzina, lai izvēlētos durvis pēc fen-šui principiem.

Atvērta enerģijas plūsma

Brīva un atvērta enerģijas plūsma ir ļoti svarīga. Kā to nodrošināt? Pirmkārt, pie durvīm nedrīkst atrasties miskastes, ieplīsuši, veci puķu podi vai citas lietas, bloķē fen-šui enerģijas plūsmu uz tava mājokļa ārdurvīm.

Rūpes par durvīm

Kā to izdarīt? Piemēram, pārliecinies, ka durvis nečīkst, kad tās veras vaļā un ciet, tām nav bojājumu, skrāpējumu, pleķu utt. Pārskati, vai kāda skrūve nav kļuvusi vaļīgāka, parādījusies rūsa utt.

Krāsa saskaņā ar virzienu

Ārdurvju krāsas izvēlei, vadoties pēc fen-šui, ir jābūt saskaņotai ar debespusi, pret kuru vērstas durvis. Iedomāsimies, ka vēlies iegādāties metāla durvis mājai. To atrašanās vieta vērta pret austrumiem. Tas nozīmē, ka durvīm vajadzētu būt zaļā, brūnā, zilā vai melnā krāsā. Nav ieteicams izvēlēties sarkanu, violetu vai oranžu krāsu.

Īstās proporcijas

Mājas ārdurvīm ir jābūt saskaņotām ar ēkas fasādi un tās dizainu. Pēc fen-šui principiem, spēcīgas mājokļa durvis ir atbilstošā proporcijā, salīdzinot ar māju kopumā. Diemžēl cilvēki mūsdienās šo kļūdu pieļauj diezgan bieži, proti, lielām mājām uzstāda mazas durvis. Ar tādām, iespējams, pietiktu, ja mājoklis būtu pavisam neliels, taču, ja tev ir lielāka māja, arī durvīm jābūt tādām pašām.

Līdzsvars un harmonija

Fen-šui pamatā ir lietu, cilvēku un vides līdzsvars un harmonija, tādēļ, pirms izvēlies durvis savai mājai, pārliecinies, ka vieta, kur tās ierīkosi, ir draudzīga enerģijas plūsmai un to nevar nobloķēt vai kavēt. Tādā veidā tu ne tikai piesaistīsi veiksmi, bet arī padarīsi mājokli omulīgāku.

Ja apsver domu par jaunu durvju iegādi savai mājai vai dzīvoklim, ir vērts ieskatīties būvniecības materiālu interneta veikala Prof.lv mājas lapā, kurā atradīsi ne tikai metāla, bet arī citu materiālu durvis un to komponentus interesantos dizainos un par pievilcīgām cenām.

Related Posts

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777