Focus.lv – par galveno auto pasaulē uzzini šeit

Jul 3, 2013 by

Jaunākās auto ziņasJau ilgu laiku meklējat ziņu portālu, kurā iegūt informāciju par aktualitātēm auto pasaulē, tad varam iepriecināt – Focus.lv ir ideāls risinājums tieši Jums. Jums vairs nav jāgaida veikalu rindās, lai iegādātos jaunāko auto ziņu izdevumu, jo Focus.lv sniedz iespēju aplūkot jaunākās aktualitātes  auto pasaulē jebkurā laikā.

Jaunumi

Focus.lv sadaļā „Auto ziņas” iespējams lasīt dažādas ziņas, kas saistītas ar automašīnām.

  • Ceļu satiksmes negadījumu ziņas.
  • Pasaules auto ziņu jaunumi.
  • Jaunākās auto ražotāju ziņas.

Lai Jūs būtu pilntiesīgs ceļu satiksmes dalībnieks, nepieciešams zināt ne vien teorētisko un praktisko braukšanas daļu, bet arī sekot līdzi notikumiem, kas saistās ap un par automašīnām. Ja to darīsiet, tad būsiet ceļa pavēlnieks!

Foto un video

Piekritīsiet, ka lasīt tekstu bez uzskates materiāliem ir diezgan garlaicīgi. Jau no skolas laikiem visiem ir paticis lasīt tekstu, kas paspilgtināts ar dažādiem attēliem. Fotogalerijas no jaunākajām auto izstādēm, notikumu un pasākumu fotogrāfijas, ļaus Jums sajust īsto auto pazinēja auru.

Interesanti

Jūs noteikti zinat, ka paši pirmie automobiļi bija unikāli – tie gandrīz pilnībā tika izgatavoti ar rokām, tāpēc, kā jau tas piedien īstiem mākslas darbiem, bija ļoti dārgi. Taču amerikānis Henrijs Fords izprātoja, kā padarīt ražošanu efektīvāku un produkciju lētāku. 1913. gadā viņš Mičiganas štatā (ASV) atvēra pirmo montāžas fabriku, kur strādnieki T modeļa fordus lika kopā, stāvot pie konveijera. Tas bija automobilizācijas ēras izšķirīgais uzrāviens.

Focus.lv piedāvā auto ziņas no visas pasaules. Uzziniet par auto jaunumiem ātrāk kā citi. Speciālas reportāžas, ziņas no autošoviem un izstādēm, jaunākais uz ceļiem – to visu varat uzzināt, uzklikšķinot ziņu portāla Focus.lv sadaļu „Auto ziņas”. Ja par auto izdevumiem ir jāmaksā, tad Focus.lv auto ziņas piedāvā pilnīgi bez maksas. Kas vēl patīkamām, varat būt daļa no ziņām un jaunumiem, atstājot ziņu portālā arī savu komentāru. Tāpat par interesanto varat dalīties ar draugiem, radiem un paziņām, izmantojot sociālos portālus „Twitter”, „Facebook”, „Draugiem.lv un „Google”

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777