Fotosesija bērna priekam

Aug 26, 2013 by

dāvanas bērniem Izcilais krievu rakstnieks Gorkijs par bērniem reiz izteicies šādi: „Bērni – mūsu rītdienas tiesneši, mūsu uzskatu un darbu kritiķi, cilvēki, kas dodas pasaulē lielajā jaunu dzīves formu celtniecības darbā.” Mūsu pienākums ir sniegt bērniem prieku, tieši tāpat, kā viņi velta mums savu smaidu dienu no dienas. Ja meklējat dāvanu savam bērnam, Labadavana.lv ir gatavs nākt talkā un piedāvā iegādāties fantastiskas fotosesijas bērniem.

Retro fotosesija

Studio Kids piedāvā Jums aizraujošu 2 stundu ilgu fotosesiju retro stilā. Fotostudijā ir pieejami klasiskie baltie un melnie foni, kā arī septiņi unikāli retro, vintage un shabby chic foni. Fotosesijā tiks izmantoti gan retro stila apģērbi, gan aprīkojums un dekorācijas. Labadavana.lv interneta veikalā šo dāvanu bērnam atradīsiet par Ls 25.

Pakalpojuma cenā iekļauta

  • 2h gara fotosesija;
  • 100 apstrādātas fotografijas;
  • 1 ēdamā fotogrāfija (A6 izmērā; bez garšas, ar ļoti saldu garšu vai ar šokolādes garšu);
  • pastāvīgā klienta karte, kas sniedz 10% atlaidi.

Stilīga fotosesija

Vēlaties sagādāt bērnam neaizmirstamus mirkļus, ko vēlāk varēsiet kopīgi atcerēties? Labadavana.lv piedāvā iegādāties izcilu dāvanu ģimenei ar bērniem. Ja, piemēram, dodaties ciemos uz svinībām, šī būs unikāla dāvana, ko spēs novērtēt ikviena ģimene. Mazuļu un bērnu fotosesiju mierīgā un brīvā atmosfērā. Fotosesija notiks Skate.lv mājīgajā studijā profesionāla fotogrāfa un stilista vadībā. Stilists sapucēs mammu un tēti, uzklājot profesionālu foto make-up un veidojot matu sakārtojumu. Šīs fantastiskās  dāvanas cena ir Ls 70

Pirmajā brīdī šķiet, ka dāvanu bērnam iegādāties ir pavisam elementāri, jo veikalu plaukti taču ir pārpildīti ar dažādām rotaļlietām un spēlēm. Bet padomājiet ilgtermiņā. Lelle pēc kāda laika šā vai tā bērnam apniks vai arī saplīsīs. Savukārt fotosesijas gala rezultātu bērns kopā ar saviem vecākiem varēs baudīt visu mūžu. Bērni aug, tāpēc ķeriet katru viņu augšanas mirkli. Labadavana.lv interneta veikalā varat iegādāties oriģinālas dāvanas internetā bērniem, kas spēs viņos radīt vēl košāku smaidu un raisīs dzīvesprieku!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777