Plaša cieto disku izvēle interneta veikalā 1a.lv!

Sep 3, 2013 by

Interneta veikals 1a.lv ir labākā vieta, kur iegādāties cietos diskus, ja vēlaties palielināt sava datora kapacitāti vai arī Jums nepieciešami ārējie cietie diski. Tur ir pieejami gandrīz 200 dažādi iebūvējamo cieto disku modeļi, kā arī 150 dažādi ārējie cietie diski. Tas nozīmē, ka ikviens interesents atradīs sev piemērotu risinājumu.

Interneta veikalā 1a.lv ir pieejami šādi cieto disku veidi:

  • ārējie cietie diski;
  • HDD cietie diski;
  • SSD diski;
  • Cietie diski Mobile.

1a.lv ir iespējams iegādāties 150 dažādus ārējos cietos diskus. Atkarībā no tā, cik lielu datu apjomu tajā plānojat uzglabāt, Jūs varat iegādāties cietos diskus ar kapacitāti no 320 GB līdz pat 8 TB. Šo cieto disku cenas svārstās robežās no apmēram 30 līdz vairāk nekā 700 latiem. Protams, cieto disku cenas ietekmē ne tikai to kapacitāte, bet arī tādi rādītāji kā ātrums, ražotājs un citi.

Ļoti plašā klāstā ir pieejami arī HDD cietie diski. Tie ir paredzēti ievietošanai datoros, lai palielinātu to kapacitāti. Pavisam pie 1a.lv ir pieejami vairāk nekā 70 dažādi cietie diski. To cenas ir no apmēram 30 līdz nedaudz vairāk kā 30 latiem. Maksimālā pieejamā kapacitāte 1a.lv esošajiem cietajiem diskiem ir līdz 4 TB.

Tāpat 1a.lv piedāvā arī SSD diskus, kas no HDD diskiem atšķiras ar vairākiem rādītājiem. To uzbūve ir pilnīgi citādāka, jo tajos neizmanto kustīgas mehāniskās detaļas. Tas nozīmē, ka SSD cietie diski ir klusāki, tie patērē mazāk enerģijas un tie nesabojājas pie neliela trieciena, kā tas var notikt ar HDD diskiem. SSD diskiem ir mazāka kapacitāte un to cenas ir nedaudz augstākas.

Cietie diski Mobile ir paredzēti dažādām pārvietojamām ierīcēm, piemēram, portatīvajiem datoriem. 1a.lv piedāvā vairākus desmitus šo disku. To maksimālā kapacitāte ir līdz 1,5 TB un to cenas ir robežās no 28 līdz 240 latiem. Pieejami ir Dell, Hitachi, Samsung, Seagate un Western Digital ražotie šāda tipa cietie diski.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777