Hoste.Lv hostings – Jā vai Nē?

Jan 16, 2013 by

Iepazīstoties ar Hoste.Lv hostingu šķiet, ka tas ir viens no pievilcīgākajiem, jo viņu mājaslapa ir ērta, glīta un ātri ielādējās. Arī cenu ziņā viss šķiet ļoti pievilcīgs, jo ja vidējās hostinga cenas ir Ls 2.5 – 6 , tad hostings pie Hoste maksā no Ls 1 mēnesī.

Protams loģiski domājot rodas jautājums kā hostinga kompānija var nopelnīt + uzlabot savu tehniku, ja viņi no klienta saņem mēnesī Ls 1 ? Atbilde ir ļoti vienkārša – viņi strādā uz kvantitāti, tātad tā vietā, lai serveris tiktu sadalīts piem., starp 300 cilvēkiem, uz tā tiek izveidoti 900 konti. Kas ir vēl trakāk – Hoste.Lv piedāvā katram klientam pievienot neierobežotu skaitu domēnu, jeb aktīvo web projektu. Tas savukārt nozīmē, ka uz servera var atrasties arī 9000 mājaslapu.

Protams, ja vēlaties atvērt savu pirmo blogu un saprast kā strādā WordPress, Joomla vai cita mājaslapu vadības sistēma, tad šis hostings jums pat būs tīri labs, jo par Ls 1 mēnesī neko labāko arī neatradīsiet. Bet ja jums no svara ir lai mājaslapa ielādējās katram apmeklētājiem un domājat arī par SEO, tad ieteiktu jums turpināt meklējumus, jo šis nebūs ne stabils, ne ātrs hostings.

Kā alternatīvs un stabils risinājums varētu būt GarmTech hostings, Nano.Lv hostings vai Serveris.Lv. Un atcerieties, ka laba hostinga cena sākas no Ls 2.5 un hostinga kompānija noteikti nepiedāvās iespēju pievienot neierobežotu skaitu domēnu vārdu, jo tas agrāk vai vēlāk nogalina serveri.

Ja būtu jāizdara kopsavilkums un jāatbild uz sākotnējo jautājumu “Jā vai Nē” Hoste.Lv pakalpojumiem, tad es apgalvotu nē, jo vēlāk vienīgi pašiem radīsies liekas problēmas ar neapmierinātiem lapas apmeklētājiem un iztērēto laiku vai naudas resursiem, lai izvietotās mājaslapas pārnestu uz citu hostingu.

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777