Hostinga izvēles pamatprincipi

Aug 16, 2013 by

hostingu izvēleJa mēs plānojam uzsākt interneta biznesu vai arī izveidot savam priekam vai hobijam kādu mājaslapu, tad mēs nekādi nevaram iztikt bez hostinga. Atsevišķos gadījumos, kad vēlēsimies vienkāršu blogu, bez papildus iespējām un īpašas funkcionalitātes, varēsim izmantot bezmaksas hostingu pie bloga izvietotāja, piem., Blogger.com vai WordPress.com Savukārt citos gadījumos mums būtu jāsaprot kā izvēlēties hostingu un “nenošaut greizi”.

Viena no būtiskākajām lietām ir hostinga pakalpojuma sniedzēja pieredze un reputācija, jo nopietns pakalpojuma sniedzējs vienmēr būs drošāks un atbildīgāks par kādu, kurš tikko ir sācis darboties tirgū.

Protams otra mums svarīgākā lieta ir cena, jo atkarībā no mūsu vajadzībām un budžeta mēs vienmēr mēģināsim balansēt starp kvalitāti un cenu.

Tahniskais atbalsts ir ne mazāk svarīga lieta, kad gribam būt droši, ka mūsu izvēlētais hostings vienmēr darbosies kā “Šveices pulkstenis” un brīdī, kad radīsies kādas tehniskas problēmas būs kāds, kurš ātri un bez sāpēm šo “pulksteni” salabos.

Mazliet mazāk svarīgi būtu hostinga paketes specifika, piem., cik Gb brīvās atmiņas jums tiek piedāvāts, vai jums būs iespēja izveidot arī epastus ar izvēlētā domēna adresi, vai hostingam ir uzstādīts ugunsmūris un rezerves kopiju veidošana.

Un tad jau visbeidzot būtu arī jāpārdomā nākotnes vīzija un jāsaprot cik mājaslapas vēlēsieties izvieto, kāda būs jūsu datubāze – viena atsevišķa vai vairākas izdalītas.

Katra no minētajām lietām ir varbūt nebūtiska atsevišķi, bet kopā tās veido mehānismu kā atrast priekš jums labāko hostingu Latvijā 🙂 Bet lai ietaupītu jūsu laiku un līdzekļus, varam ieteikt, ka labākais hostings ir meklējams hostingureitings.lv, kur atradīsiet viegli pārskatāmu reitingu sistēmu un atsauksmes par hostingu sniedzēju kompānijām.

Bet ja jūs meklējat labāko hostingu ārvalstīs, tad ieskatieties TOP 10web hostings of 2013 – jāsaka gan, ka šie hostingi nebūs īpaši piemēroti Latvijas lietotājiem paredzētiem interneta projektiem, jo mājaslapu ielādes ātrums būs daudzkārt zemāks, kā izsvēloties Latvijas hostinga kompānijas

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777