Ievieto rāmītī mīļākās atmiņas

Sep 1, 2018 by

Daudziem šķiet, ka ierāmēt var tikai un vienīgi gleznas un foto, tomēr šobrīd to var darīt ar neskaitāmiem priekšmetiem. Tieši tāpat var ierāmēt arī dažāda izmēra kanvas gleznas, lai tās iespējami vairāk izceltu.

Ierāmēšana dod iespēju ilgāk saglabāt darba sākotnējo kvalitāti un košās krāsas, tādēļ visas kanvas spēs saglabāt savu šarmu. Toties foto glezna būs ne tikai ļoti personisks un dārgs rotājums Tavās mājās, bet noderēs arī kā dāvana tuviem cilvēkiem. Patiesībā gleznu ierāmēšana iekļauj vairākus svarīgus uzdevumus, viens no tiem ir ideālā rāmja izveidošana. Svarīgākais ir tas, ka darbs beigās izskatīsies ievērojami labāk un to nebūs tik viegli sabojāt.

Uzzini vairāk- https://ieramepats.lv/noderigi/ka-iepirkties/

Ierāmēšanas procesa galvenās detaļas

Ierāmēšanas darbi norit ņemot vērā vairākas nianses, tāpēc tiek izraudzīts labākais un efektīvākais variants. Samērā bieži mākslas darbu izcelšanai tiek lietots paspartū, kas ir īpašs kartons, ko arī ievieto rāmī. Ievērojot konkrētā darba veidu un noskaņu, Tu vari izraudzīties audekla vai cita veida virsmu. Izvēloties atbilstošāko paspartū veidu, kā arī gaumīgi iekļaujot vairākus no tiem vienā noteiktā darbā, ir iespēja izmainīt darba atmosfēru. Lai rezultāts būtu nevainojams, jāizmanto arī piemēroti rāmji, kas dod iespēju veidot pat telpiskumu.

Katrai fotogrāfijai unikāls rāmis

Dažāda veida foto rāmji katram pieejami nepieciešamajā stilā un izmērā, jo piedāvājumā iekļauti vismaz 1200 varianti. Ikviens klients var izraudzīties arī to, no kā šie foto rāmīši būs veidoti, jo ir pieejami dažādi to varianti no koka, metāla utt. Bilžu rāmji savstarpēji atšķiras arī pēc svara un izturības, tieši tāpēc ir jāsaprot, kas konkrēti Tev būtu vislabākais. Toties gleznu rāmji ir ievērojami stingrāki un arī smagāki, tapēc jāizvēlas piemērots nostiprināšanas veids. Visi pieejamie gleznu rāmji tiek pielāgoti katram individuāli, tieši tāda iemesla dēļ cenas atkarīgas no dažādiem faktoriem. Bet cenu veido arī dažādi papildus elementi, piem., pieprasītais stikla tips.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777