Ilgtermiņa kredīti internetā.

Jul 16, 2015 by

monetu trepes

Gan jau daudzus no mums ir piemeklējusi tā neveiklā situācija, kad mēģinot samaksāt par pirkumiem veikalā pie kases, mēs konstatējam, ka makā nav naudas un bankas kontā ir nepietiekoša bilance. Šādās situācijās parasti sarkstam un bālējam un konkrētajā veikalā cenšamies kādu laiku neiegriezties, jo ir gluži vienkārši neērta sajūta un liekas, ka visi apkārtējie zina par šo nelielo kļūmi un smejas. Jā, naudas trūkums nav smieklīga situācijā un tādā nevēlas nokļūt neviens no mums, bet nereti rodas situācijas, kad tomēr ir vajadzība pēc liekiem finansu līdzekļiem, jo radušies neparedzēti izdevumi, kas mūs noved pie neizbēgamā – aizņemšanās.

Parāds nav brālis, bet tas nav arī ienaidnieks!

Parādā nepatīk būt nevienam, bet ir situācijas dzīvē kad savādāk vienkārši nav iespējams. Parāds nav brālis un parāds vienmēr ir jāatdod, vienalga vai esat aizņēmies no radiem vai draugiem, vai bankā un kādā nebanku kredītiestādē. Tie cilvēki, kuri apzinās situācijas nopietnību, nekad neizvēlēsies parādu neatmaksāt, jo saprot, ka tas draud ne tikai ar divreiz lielākas summas atdošanu kreditoram un parādu piedziņai, bet arī problēmas ar kredītvēsturi, kas var traucēt nākotnē ne tikai saņemt izdevumus, bet arī iegādāties preces līzingā vai saņemt kredītu, piemēram, mājokļa iegādei.

Elementārā aizdevuma atmaksa pa soļiem:

  • Ātrie kredīti internetā, it sevišķi tie, kas izsniegti ilgtermiņā, parasti ir pieejami atmaksai ar regulāru pārskaitījumu veikšanu uz aizdevēja bankas kontu;
  • Pirms aizdevuma ņemšanas ir iespējams iepazīties r maksājuma grafiku un summu, kas ik mēnesi jāpārskaita aizdevējam kredīta atmaksai;
  • Ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, tad vienmēr ir iespēja aizdevuma atmaksas termiņu pagarināt par vienu mēnesi vai arī ilgstošu problēmu gadījumā, jāsazinās ar aizdevēju, lai risinātu šo problēmu pēc iespējas saudzīgāk, lai zaudētājos nepaliktu abas puses.

Šie nosacījumi būtu jāievēro visiem kredītu ņēmējiem!

Ilgtermiņa kredīti internetā ir tik pat atbildīgas kredītsaistības, kā jebkurš aizdevums, kas ņemts bankās. Atšķirība ir tiki tāda, ka bankas savu aizdevuma atmaksas daļu ”paņem” pašas, jo ir piesaistīts bankas konts, bet ātrie aizdevēji darbojas pēc uzticības principa, kas nozīmē to, ka tādu pašu uzticību tie labprāt saņemtu pretī. Kredīta ņēmējam nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot aizdevēja labos nodomus un aizdevumu neatmaksāt, jo tas nākotnē tika radītu problēmas. Atbildīga aizņemšanās ir viens no aizdevumu ņemšanas pamatnoteikumiem, jo tas, ka aizdevums ir tik viegli pieejams, nebūt nenozīmē to, ka tos var un vajag ņemt vienu pēc otra un itin nemaz neapsvērt domu par atmaksu. Šādas darbības jau ir izveidojušas sekas, kas ir vērojamas daudzu cilvēku kredītvēsturē, tādēļ, pirms tā dari, padomā divreiz!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777