Vislabākās preces meklē interneta veikalā 220.lv

Apr 27, 2013 by

Interneta veikalsIepirkties interneta veikalā ir vieglāk un ērtāk nekā tradicionālajā veikalā. Pirmkārt, tāpēc, ka nav jāmēro ceļš līdz veikalam, un tiek ietaupīts laiks, var labi izvairīties no drūzmas un sastrēgumiem. Interneta veikalam 220.lv ir plašs preču katalogs, turklāt katru dienu tiek piedāvātas jaunas akcijas.

Atver 220.lv mājas lapu www.220.lv. Pirmajā lapā vidū būs izvietotas aktuālās atlaides, šobrīd laba cena ir foto tehnikai un mobilajiem telefoniem, taču līdz 14.aprīlim akcijas mainīsies.220.lv mājas lapas kriesajā sānā būs preču kategorijas, zem kurām būs paplašināts apakškategoriju saraksts. Preces vari atlasīt pēc zīmola, krāsas, izmēra vai cenas. Vari uzreiz izvēlēties tās lietas, kas jau pasūtījuma dienā būs pieejamas 220.lv noliktavā. Izvēlies preci, izpētot tās aprakstu, foto galeriju, kā arī video. Visām 220.lv nopērkamajām precēm ir garantija!

Kad vajadzīgā prece ir atrasta, pārskati tās cenu un akcijas beigu datumu. Ja preci vēlies saņemt jau pasūtīšanas dienā, pārbaudi, vai tā ir noliktavā. Ja visi parametri – funkcijas, cena tevi apmierina, spied pasūtīt. Pirkuma sarakstam varēsi pievienot vēl citas preces. Ja vēlies tūlīt norēķināties, pārskati pirkumu sarakstu un spied turpināt. Seko reģitrācijas norādēm. Ja reģistrēsies interneta veikala datubāzē, tad varēsi iegūt papildus labumu no uzkrāšanas programmas 220.lv nauda.

Ja prece būs noliktavā, pasūtījumu noformējot līdz 16 pēcpusdienā,pirkumu varēsi saņemt jau tajā pašā dienā, interneta veikala 220.lv klientu centrā Rīgā, Ģertrūdes ielā 94a. Vari izmantot ekonomisko piegādi, saņemot sūtījumu Pasta Stacijās, Statoil benzīntankos vai Latvijas Pasta nodaļās. Ja pirkuma svars nepārsniedz 5 kilogramus, tad līdz 7.aprīlim DPD kurijers to pievedīs tikai par Ls 1! Norēķināšanās ir iespējama skaidrā naudā, ar debetkarti vai kredītkarti (izņemot American Express) vai ar bankas pārskaitījumu, kā arī izmantojot līzingu.

Interneta veikalā 220.lv izdevīgi nopirksi kvalitatīvu zīmolu kā Electrolux un Snaige sadzīves tehniku, Iphone viedtālruni, Olympus fotokameru vai Hugo Boss un Channel smaržas, kā arī atklāsi sev citus jaunumus, kas būtiski atvieglos un padarīs skaistu tavu ikdienu. Apvieno patīkamo ar lietderīgo, iepērcies interneta veikalā 220.lv!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777