Kā izvēlēties velosipēdu?

Jun 3, 2013 by

VelosipēdiIzvēloties velosipēdu, sākuma svarīgi saprast, kādam mērķim tas paredzēts. Velosipēdu piedāvājums šobrīd ir gana plašs, tāpēc nebūtu prātīgi iegādāties velosipēdu, kura lietošana sagādās grūtības tikai tāpēc, ka iegādātais velosipēds nav paredzēts tādiem ceļiem, kādiem tiek izmantots. Kad nepieciešamais velosipēda veids ir noskaidrots, var pievērsties pārējiem parametriem – velosipēda izmēram, riepu veidam, ātrumu skaitam, bremžu veidam, dažādiem aksesuāriem.

Vieni no universālākajiem ir kalnu velosipēdi. Tie ir ērti, turklāt nav tā, ka ar šiem velosipēdiem var braukt tikai pa kalniem – tie lieliski noder arī izbraucieniem pa pilsētu, asfaltētiem vai bruģētiem veloceliņiem, izbraucieniem pa smilšainiem ceļiem, pludmali, arī mežiem. Daudzie ātrumi, ar kuriem parasti ir aprīkoti kalnu velosipēdi, lieti noder arī izbraucienos pa pilsētu, piemēram, pārbraucot tiltu. Šo velosipēdu mīnuss ir pozīcija, kāda ir jāsēž, ar to braucot, jo šī pozīcija var nešķist īpaši ērta un komfortabla. Tomēr ar šiem velosipēdiem ir vieglāk pārvarēt dažādus šķēršļus pat pilsētā, piemēram, augstās ielu apmales. Braucot ar pilsētas velosipēdu, pie katras šādas apmales var nākties apstāties un no velosipēda nokāpt.

Izvēlēties pilsētas velosipēdu ir vērts tikai tad, ja esi pārliecināts, ka pārvietosies tikai pa pilsētu. Ar šiem velosipēdiem braukt pa pludmales smiltīm vai kādu meža ceļu var būt diezgan neiespējami. Tomēr braukšana pa pilsētu būs ļoti ērta un viegla, ja vien nenāksies regulāri sastapties ar dažādiem šķēršļiem. Sēdēt uz pilsētas velosipēda ir ļoti ērti, poza ir relaksēta un nepieprasa nekādu piepūli. Pilsētas velosipēdi bieži vien ir aprīkoti ar dažādiem noderīgiem aksesuāriem – groziņu, bagāžnieku, zvaniņu, apgaismojumu. Pilsētas velosipēdi parasti ir arī vizuāli pievilcīgāki, kas var būt svarīgs faktors velosipēda izvēlē sievietēm.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777