Kā saņemt ātros kredītus internetā?

Sep 26, 2013 by

vivus.lv kredītsĀtrie aizdevumi jeb kredīti internetā ir aizdevuma veids, ko ir iespējams noformēt neticami īsā laikā – tikai dažās minūtēs. Turklāt kredīti ir pieejami bez tādu formalitāšu kā ķīla vai galvojums kārtošanas. Visas nepieciešamās darbības,lai saņemtu naudu, jūs varat veikt ar interneta un mobilā tālruņa palīdzību. Tas patiešām ir vienkārši!

Lai saņemtu kredītus internetā pie Vivus, ir jāveic trīs ļoti vienkārši soļi:
  • Jāapmeklē Vivus mājas lapa;
  • Sekojot norādēm, jāveic reģistrācija;
  • Jānoformē aizdevums.

Parasti kredīta noformēšana aizņem vien dažas minūtes laika, un naudu klienta kontā ieskaita pēc pavisam neilga brīža. Parasti naudu pie Vivus ieskaita 15 minūšu laikā. Būtiski, ka aizdevuma saņemšanai nav vajadzīga ķīla vai galvojums, turklāt visas nepieciešamās darbības tā saņemšanai ir iespējams veikt no mājām.

Reģistrējoties aizdevumam, jums būs jāpārskaita vienu santīmu liela reģistrācijas maksas. Tas nepieciešams, lai banka varētu pārbaudīt jūsu personību, kā arī, lai iegūtu precīzus datus kontam, uz kuru veikt pārskaitījumu.

Lai saņemtu kredītus internetā pie Vivus, jums ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Aizdevumus neizsniedz personām ar kavētiem kredītu maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Kredīti internetā ir paredzēti tikai personām ar pietiekami lieliem un regulāriem ienākumiem saistību pildīšanai.

Maksimālā summa, ko iespējams saņemt pie Vivus, ir līdz 1000 latiem. Nauda ir jāatmaksā ne vēlāk kā 24 mēnešu laikā. Klienti, atkarībā no savām vēlmēm un iespējām, paši izvēlas kredīta atmaksas termiņu un atdod aizdevumu pa daļām. Jo garāku kredīta atmaksas termiņu izvēlēsities, jo mazākas būs ikmēneša izmaksas kredītsiaistību segšanai. Ja atmaksas termiņš būs īsāks, mazākas būs kopējās kredīta izmaksas.

Kredīti internetā ir pieejami ne tikai banku ierastajā darba laikā, bet arī brīvdienās un vēlu darba dienu vakaros. Vivus izskata pieteikumus aizdevumam un izsniedz kredītus katru dienu no 7.00 līdz 24.00. Pieteikties kredītam ir iespējams jebkurā diennakts laikā. Ja pieteiksities kredītam ārpus Vivus darba laika, jūsu pieteikumu izskatīs nākamajā dienā no rīta.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777