Kādiem uzdevumiem piemērots trimmeris?

Oct 16, 2018 by

trimmeriKvalitatīvi dārza instrumenti bez šaubām atvieglos ļoti daudzus darbus, tāpēc Jūsu mājas pagalms visu laiku būs skaists un sakopts. Trimmeri ievērojami atvieglos zāles pļaušanu, turklāt pieejami ļoti atšķirīgi trimmeru veidi, kas darbināmi ar akumulatoru vai benzīnu. Atsevišķos gadījumos zāles trimmeri Jums palīdzēs veikt pat ļoti komplicētus darbus, kas saistīti, piemēram, ar avenāju un pat nelielu krūmu likvidēšanu.

Jebkurš trimmeris ir patiešām parocīgs, jo tiek apvienota liela trimmera jauda ar mazu svaru, tāpēc Jūs varēsiet izdarīt krietni vairāk bez liekas piepūles. Atsevišķi trimmeri radīti klusākam darbam, tādēļ Jūs droši drīkstēsiet tos lietot arī pie savas privātmājas.

Mūsdienīgu krūmgriežu galvenās priekšrocības

Profesionālie krūmgrieži arī piemēroti tādiem darbiem, tomēr ir vairākas lietas, kas atšķiras. Tos ir iespējams izmantot ne vien pļaušanai grūti aizsniedzamās vietās, bet arī koksnes griešanai, kas noder, piem., dažādu jaunaudžu tīrīšanai. Galvenais pluss ir krūmgriežu milzīgā izturība un kvalitāte, jo tos speciāli veido no labākajiem materiāliem, tādēļ pat aizauguši krūmi neradīs raizes.

Arī profesionāļi spēj pienācīgi novērtēt augsto kvalitāti, jo krūmgriežu dzinēji ir manāmi jaudīgāki un var izturēt lielu darba apjomu. Atsevišķos gadījumos šādi krūmgrieži domāti vienīgi koku zāģēšanai, tādēļ redzēsiet speciāli pielāgotus kātus, rokturus utt.

Netērējiet enerģiju, izvēlieties lapu pūtēju

Vēl komfortablākai pagalma atbrīvošanai no netīrumiem noteikti var noderēt lapu pūtēji. Atsevišķiem modeļiem pievienots speciāls lapu savākšanas maiss, kas ļauj tās pavisam vienkārši iesūkt un ļoti ērti pārnest uz citu vietu. Apzinoties to, cik parocīgs un ērti lietojams ir ikviens lapu pūtējs, to droši drīkst lietot arī sīku atkritumu, piemēram, papīrīšu savākšanai.

Pūtēju jāizvēlas balstoties uz to, kāda ir tā jauda, tieši tāpat svarīgi, vai tā darbināšanai tiek lietota elektrība vai benzīns. Jūs noteikti varat izvēlēties ērtāko – mugursomas tipa pūtēju, kā arī pavisam elementāru rokās nesamu pūtēju neregulārai un ļoti neilgai izmantošanai.

Related Posts

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777