Kādu televizoru izvēlēties savam mājoklim?

May 27, 2018 by

televizori internetāIr pienācis laikmets, kad dzīve bez televizora nav iedomājama. Bieži vien tieši televizora skatīšanās kļūst par ģimenes kopābūšanas rituālu. Pēc garās un saspringtās darba dienas, mēs gribam atpūsties, un tieši ar dažādu pārraižu un filmu skatīšanās palīdzību mēs spējam atslēgties no ikdienas rutīnas.

Visus svarīgākos jaunumus mēs uzzinām, skatoties ziņas. Jaunus iespaidus un emocijas mēs rodam, skatoties dažādas filmas. Lai arī cik ironiski tas neliktos, bet 21.gadsimts vairs nav iedomājams bez televizora. Kā izvēlēties piemērotāko televizoru savam mājoklim?

Pirmkārt, svarīgi ir izvērtēt televizora izmēru, kāds mums ir nepieciešams. Televizoru ekrānu izmēru piedāvājums mūsdienās ir ļoti plašs. Ir 37, 42, 50, 65 un pat 90 collu lielas diagonāles ekrāni. Treškārt, ir nepieciešams izvērtēt, kāds ir attālums, no vietas, kur skatāmies televizoru. Ja attālums nav īpaši liels, tad nav arī vajadzība pēc lielākā televizora ekrāna. Ja attālums tomēr ir lielāks, tad attiecīgi arī televizora ekrānam ir jābūt lielākam, lai varētu to saredzēt pietiekamā līmenī.

Treškārt, ir jāizvērtē ekrāna attēla kvalitāte. Liela izmēra televizorus ar zemu izšķirtspēju ir ieteicams skatīties no tuva attāluma. Ja ir zema ekrāna izšķirtspēja, attēla kvalitāte nespēs jūs iepriecināt, jo būs izteikta pikseļu redzamība. Šajā ziņā platekrāna televizoru visbiežāk ir ieteicams skatīties attālumā no 1,5 diagonāles līdz pat 3 diagonāļu garuma.

Ir pieejami dažādi televizoru ekrāni. Gan LCD, gan LED televizoru displeji ir šķidro kristālu displeji, taču to atšķirība ir tāda, ka LED televizoriem ekrāna apgaismoju rada LED diodes, taču LCD televizoriem tiek izmantotas luminiscences gaismas. Abi šie televizori ir energoefektīvi un sniedz patiešām kvalitatīvi attēlu, krāsas un kontrastus. Un to cenas ir patiešām demokrātiskas.

OLED televizoru ekrānu displejos izmanto organiskās gaismas diodes, kā rezultāta tiek apgaismots katrs attēla elements, radot izteiksmīgāku krāsu piesātinājumu un augstākas kvalititātes attēlu. Tā rezultātā tiek ražoti plānāki, vieglāki un pat izliekti ekrāni.

Savukārt Plazmas televizoru ekrānu displeju gaisma tiek radīta ar inertās gāzes palīdzību. Šādi displeji lielākoties ir televizori ar lieliem ekrāniem. Šādiem displejiem ir augstas kvalitātes attēls, izcila krāsu kvalitāte, augsta kontrasta attiecība un plats skata leņķis.

Kā redzams, tad ir daudzi apstākļi un kritēriji, kurus ir nepieciešams izvērtēt. Sazinoties ar speciālistu un izvērtējot visu iepriekšminēto, spēsiet atrast vispiemērotāko risinājumu jūsu vajadzībām.

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777