Kāpēc kalendāri ir tik ideāls reklāmas rīks Jūsu uzņēmumam?

Sep 7, 2013 by

bukletiKalendāru druka ir viens no gudrākajiem veidiem, lai panāktu gatavu to, ka Jūsu uzņēmums vai zīmols ir redzamas simtiem vai pat tūkstošiem cilvēku visā pasaulē katru dienu! Tieši tāpēc uzņēmumi izsniedz kalendārus kā bezmaksas korporatīvās dāvanas saviem klientiem vai biznesa partneriem. Kad salīdzināt cik daudz cilvēku ir saņēmuši Jūsu dāvanu un, ka viņi aplūko to teju katru dienu, saprotat, ka tas ir viens no lētākajiem veidiem kā veicināt savu uzņēmējdarbību.

Reklamē savu biznesu visu cauru gadu!

Kalendāri tiek izmantoti kā give-away dāvanas gada sākumā vai gada beigās. Tā cilvēki, regulāri izmantojot šos kalendārus, ievēro Jūsu uzņēmuma logotipu, adresi, kontaktinformāciju, kas palielina zīmola atpazīstamību, tāpēc šis ir lielisks veids kā reklamēt savu biznesu par diezgan lētu naudu. Tas tāpēc, ka kalendāru izgatavošana ir ekonomiska un izmaksā lēti pat nelielās tirāžās.

Tā kā pastāv dažādi poligrāfijas uzņēmumi, kas sniedz kalendāru drukas pakalpojumus, Jums ir nepieciešams izvēlēties gudri un apsvērt to, kas Jums ir svarīgākais. Īss saraksts ar pakalpojumiem un piedāvājumiem, ko vajadzētu meklēt poligrāfijas uzņēmumā.

Izmanto poligrāfijas uzņēmumu, kas piedāvā:

  • Pilnu krāsu kalendāru poligrāfijas pakalpojumus;
  • Kalendāri pieejami dažādos izmēros, stilos un kalendāru dizains var tikt personalizēts;
  • Augstas kvalitātes digitālo druku;
  • Iekļaušanās īsos termiņos;
  • Dažādi piedāvātā papīra un materiālu veidi;
  • Iesiešanas iespēju dažādība;
  • Zemākas izmaksas par lielāku tirāžu.

Piesaki personalizētos kalendārus online

Ja meklējat informāciju par poligrāfijas uzņēmumiem, vislabāk to meklēt internetā. Internetā var pārliecināties arī par uzņēmuma atsauksmēm, tāpat poligrāfijas uzņēmumu mājas lapās var izlasīt par pakalpojumiem ko tie sniedz. Arī pasūtījumus bieži vien var pieteikt online, vienkārši izstāstot savas vēlmes, bet nopietnāki uzņēmumi vienmēr sniegs privātu konsultāciju.

Piem., SIA „Hromets poligrāfija”, kas ir līderis poligrāfijas pakalpojumu sniegšanā Latvijā, pēc Jūsu pasūtījuma pieteikuma sazināsies, lai precizētu nianses saistībā ar pasūtījumu vai ieradīsies pie Jums, lai apspriestu visu klātienē, izrādītu materiālus un sniegtu konsultāciju, neatkarīgi no tā vai ir pasūtīti kalendāri vai cita produkcija.

Vienmēr meklējiet labāko vērtību savai ieguldītajai naudai un izvēlieties uzņēmumu, kurā kalendāru izgatavošana būs ieguldīto līdzekļu vērta. Piem., jau minētā SIA „Hromets poligrāfija” izmanto kvalitatīvu un mūsdienīgu iespiedtehniku, kas garantē, ka saņemsiet vislabāko iespējamo produktu par pieņemamu cenu.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777