Karaliskas dāvanas sievietēm!

Jun 29, 2013 by

Karaliskas dāvanas sievietēmVisā plašajā pasaulē jau sen ir zināms, ka tieši Latvijas sievietes ir pašas skaistākās, interesantākās un visādi citādi labākās. Vīriešiem šis fakts būtu jāatceras katru dienu, jo sieviete cenšas būt skaista tieši vīriešu dēļ.

Tieši stiprā dzimuma dēļ sievietes var stundām ilgi pavadīt SPA salonā vai apģērbu un kurpju veikalā. Lai iepriecinātu sievieti nav nepieciešams īpašs datums, jo kāpēc gan nevarētu pateikt „Es Tevi mīlu” tāpat vien, no rīta brokastojot? Patiesāk, ne tā?

Rīta mundrumam

Deserts ir izcils gardums, kas spēj pamodināt un likt smaidīt jebkurai sievietei. Daiļā dzimuma pārstāve noteikti priecāsies no rīta gultā saņemt augļus Beļģu fondue šokolādē. Un, kā vēsta sens ticējums, kā dienu iesāksi, tā pavadīsi. DāvanuServiss.lv klāstā atradīsiet dažādus gardumus, ar kuriem iepriecināt savu dāmu. Tas viss sākot jau no Ls 8. Kurjers dāvanu pievedīs pie pašām mājas durvīm un Jums atliks vien atvērt durvis, saņemt gaidīto dāvanu un pasniegt sievietei.

Skaistums prasa upurus?

DāvanuServiss.lv spēs pierādīt, ka skaistums upurus neprasa. Skaistums ir tepat aiz stūra un gaida, kad to pasniegsiet sievietei. Jūsu dāma noteikti novērtēs rūpes, ko sniegsiet, dāvājot brīnišķīgu iespēju pavadīt dienu stila un imidža kursos. Ja Jūsu sieviete vēlas kaut ko mainīt savā imidžā, tad šis ir tieši viņai. Viņa saņems individuālus friziera, kosmetologa, vizāžista, stilista un etiķetes speciālista ieteikumus, kurus Jūs uzreiz varēsiet pielietot savā labā. Jo kurš gan nevēlas sev blakus redzēt skaistu un par sevi pārliecinātu sievieti? Dāvājiet šo iespēju par Ls 169

Sajusties kā karalienei

Ikviena meitene ir skatījusies kino, kur sieviete tiek vadāta zirga pajūgā, tam seko romantiskas vakariņas jūras krastā, un vienmēr uz brīdi aizvērusi acis un iedomājusies, ka arī ar viņu tas kādreiz notiks. Arī viņas dzīvē būs vīrietis, kurš darīs visu, lai viņa sajustos kā karaliene. Tas ir Jūsu izgājiens, vīrieši! DāvanuServiss.lv piedāvā karalisku izbraucienu ar zirga pajūgu Vecrīgā par Ls 150.

Mātes diena, dzimšanas diena, vārda diena, Sieviešu diena, Ziemassvētki – ir tik daudz svētku, kuros iepriecināt savas dārgās dāmas, kas ik dienu ir ap mums. Un, kad Jūs pēdējo reizi iepriecinājāt savu dāmu? Apskatīt SIEVIEŠU DĀVANAS!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777