Kas ietilpst SEO pakalpojumos?

Sep 11, 2015 by

Gandrīz visās interneta mārketinga aģentūru mājas lapās varam atrast šādu piedāvājumu – SEO optimizācija vai SEO pakalpojumi. Cilvēkiem, kuri nav saistīti ar IT vai mārketinga jomu, visbiežāk nav nemazākās nojausmas, ko tas nozīmē un kādas darbība tad ir iekļautas šajos SEO pakalpojumos. Bieži vien šo situāciju izmanto arī aģentūras un delatizēti nemaz nenorāda pakalpojuma satura, lai, izmantojot klienta neiznāšanu, manipulētu ar pakalpojuma samaksu. Bet tā nav atbildīgu un sertificētu mārketinga aģentūru darba prakse. Šādu ne visai godīgu rīcību mēdz izmantot jaunas un nepiedzējušas aģentūras, kas orientētas uz ātru peļņas gūšanu, nevis ilgtermiņa izaugsmi un savas atpazīstamības nostiprināšanu. Tāpēc klientiem jāpievērš nopietna uzmanība pieejamajai informācijai pirms izvēlēties, ar kādiem speciālistiem sadarboties.

  1. Bet atgriezīsiemies pie raksta pamattēmas – kas tad īsti ietilpst SEO pakalpojumos? Protams, katrai aģentūrai var būt nedaudz cits iedalījums un darba metodes, bet varētu izdalīt trīs svarīgas optimizācijas apakšdarbības. Pirmā no tām ir detalizēta uzņēmuma datu un mājas lapas izpēte. Būtībā tas ir SEO audits. Šo soli noteikti ir jāveic jebkuram SEO pakalpojumu sniedzējam, jo bez auditā iegūtās informācijas praktiski nav iespējams produktīvs tālākais darbs un mērķu sasniegšana. Audita laikā tiek noskaidrots, kāds ir pašreizējais mājas lapas stāvoklis, reitingi interneta meklētājos, atslēgvārdu stāvoklis. Šī informācija ļauj izveidot tālāko darbības plānu un prognozēt, cik daudz laika būs nepieciešams, lai sasniegt vēlamo rezultātu – nokļūšanu interneta meklētāju TOP pozīcijās.
  2. SEO pakalpojumiOtra ļoti būtiska darbība, kas iekļauta SEO pakalpojumos, ir iekšējā un ārējā mājas lapas optimizācija. Tas nozīmē, ka speciālisti strādā pie tā, lai mājas lapā atrodamo saturu padarītu SEO kritērijiem atbilstošu. Te ir runa par plaģiātisma izskaušanu, aktuālas informācijas plūsmas nodrošināšanu, pareizu atslēgvārdu pielietošanu lapā un parūpēšanos par to, lai mājas lapai būtu regulāras un kvalitatīvas ārējās saites. Tie ir dažādi raksti, publikācijas, reklāmas ar saitēm uz klienta mājas lapu.
  3. Trešais SEO pakalpojumu aspekts cieši saistīts ar iepriekšējo darbību, jo, lai interneta vidē varētu izvietot kvalitatīvas un oriģinālas ārējās saites un atjaunot mājas lapas iekšējo saturu, nepieciešams  radīt oriģinālus reklāmrakstus un SEO rakstus. Arī šis pakalpojums ir iekļauts SEO optimizācijā. Labā aģentūrā vienmēr darbojas viens vai vairāki profesionāļi, kas prot sagatavot šādus rakstus atbilstoši visām SEO prasībām, labā valodā un oriģinālā, lasītājiem saistošā stilā.
                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777