Kas ir ātrie kredīti internetā?

Jun 2, 2015 by

kas ir atrie krediti internetaJa pirms vairākiem gadu desmitiem kāds apgalvotu, ka teju visu ikdienišķo darbu veikšanai ārpus mājām nebūs nekāda vajadzība doties ārpus sava mitekļa, šis cilvēks būtu nosaukts par jocīgu un arī tikai labākajā gadījumā. Bet nu tā ir realitāte, un situācija izvērtusies tā, ka nav vajadzības iziet nomājām pat tad lai nopirktu maizi, jo ir iespējams to pasūtīt internetā piegādei uz mājām. Tas, cik daudz un dažādu piedāvāto interneta iespēju katrs izmanto, ir iespēja lemt individuāli, bet nevajag aizmirst to, ka internetā var ne tikai iegādāties preces, bet arī dažādus pakalpojumus. Pirms tik pat daudziem gadu desmitiem, neviens nebija domājis, ka ir iespēja aizņemties, izmantojot interneta starpniecību, bet nu šāda iespēja pastāv jau nedaudz mazāk par desmit gadiem un to labprāt izmanto daudzi.

Piedāvājums

Ātrie kredīti internetā iedalās divās grupās – ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumos. Galvenā atšķirība ir tajā, ka ilgtermiņa aizdevumi ir pieejami uz laiku līdz pat vairākiem gadiem, savukārt īstermiņa ātrie kredīti internetā tiek izsniegti uz laiku līdz 30 vai 45 dienā, atkarībā no aizdevēja izstrādātā piedāvājuma saviem klientiem. To, kāds aizdevuma veids būs izdevīgākais, vislabāk var izlemt tikai potenciālais klients pats, tikai jāņem vērā tas, ka īstermiņa aizdevums pilnā apmērā it jāatmaksā vienā reizē termiņa beigās, bet ilgtermiņa aizdevuma atmaksu veic katru mēnesi, izmantojot speciālu, iepriekš sagatavotu grafiku, kurā redzams cik un par ko tiek maksāts, respektīvi – cik daudz procentu un cik daudz no pamatsummas tiek segts katrā maksāšanas reizē.

Kas kontrolē šo nišu?

Ļoti daudziem joprojām liekas, ka lielākā daļa ātro aizdevēju ir krāpnieki un rezultātā tiem, kuri ir aizņēmušies, atņems visu līdz pēdējam un novilks arī pēdējo kreklu. Varam droši nomierināt un teikt, ka tā noteikti nav. Nebanku kreditorus Latvijā uzrauga speciāla iestāde, kas sevi dēvē par LNKA jeb Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociāciju. Tā pat liela teikšana ir patērētāju tiesību un aizsardzības centram vai vienkāršāk sakot – PTAC. Ātrie kredīti internetā nav liels un ļauns bubulis no kura būtu jābaidās. Ja rodas šaubas par kāda aizdevēja godīgumu, tas tiek pārbaudīts un vajadzības gadījumā tā darbība tiek pārtraukta pavisam vai arī uz laiku.

Ideālais sadarbības modelis šāda veida darījumu slēgšanai virtuālajā vidē, ir savstarpēja uzticēšanās un komunikācija. Ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, tad aicinām ar to nekavējoties informēt aizdevēju un pavisam noteikti tiks atrasts kāds veids, kā šo problēmu atrisināt tā, lai izdevīgi būtu abām pusēm. Aizdevēji apzinās to, ka finansiālā pasaule joprojām nav tik stabila, kā varētu vēlēties, tādēļ drastiski sodi pavisam noteikti piemēroti netiks.

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777