Kas nākotnē ietekmēs sadzīves tehnikas izvēli?

Nov 28, 2012 by

Katra cilvēka dzīvē pienāk pārmaiņu laiks. Un, saprotams, vairumā gadījumu mainās arī vide, kurā cilvēks dzīvo. Mainoties un attīstoties mums, attīstās pasaule mums apkārt. Ņemot vērā, ka jau šobrīd tehnika tiek izvēlēta tā, lai tā labi kalpotu arī nākotnē, ir tomēr arī citi faktori, kas ietekmēs mūsu izvēli nākotnē.

Pēdējo 20 gadu laikā strādājošie eiropieši piedzīvojuši sava brīvā laika samazināšanos par gandrīz 12%. Šodienas eiropietis strādā vidēji par 2,5 stundām vairāk nekā 2000. gadā . Rezultātā laiks kļūs par galveno vērtību. Brīvais laiks tiks izmantots dzīves pilnvērtīgākai baudīšanai, nevis obligāto mājas darbu veikšanai. Tā kā tīrīšanai jābūt iespējamai jebkurā laikā, palielināsies pieprasījumu pēc klusām tīrīšanas ierīcēm.

Turpmāko piecu gadu laikā aizvien vairāk palielināsies gan sabiedrības augšējais slānis, gan augšējais vidusslānis. Lai arī tam nav tiešas ietekmes uz vispārējiem mājas uzkopšanas paradumiem, pieprasījums pēc atbilstoša dizaina sadzīves tehnikas iekārtām pieaugs.

Karjeras dēļ arvien vairāk jaunu profesionāļu novilcina precību vai kopā dzīvošanas laiku, palielinot viena cilvēka mājsaimniecību skaitu. Kopējā mājsaimniecības apdzīvotā platība samazināsies, taču, tā kā saglabāsies vajadzība pēc ikdienas sadzīves tehnikas, tās uzglabāšana kļūs ļoti aktuāla. Rezultātā nākotnes sadzīves iekārtas un putekļu sūcēji būs kompaktāki.

Vides jautājumi arī globālā mērogā maina patērētāju uzvedību, un tā ir viela pārdomām visiem, neatkarīgi no darbības jomas. Patērētāji vairāk domā par atkritumiem un izmešiem. Pieaugs pieprasījums pēc ilglaicīgiem, dabai draudzīgiem produktiem kā arī produktiem, kas ražoti no pārstrādātiem materiāliem.

Luksusa preču patērētājs un augšējais slānis līdz šim nebija ieinteresēti dabai draudzīgu izstrādājumu iegādē, jo tiem nebija atbilstoša dizaina un statusa. Taču uzlabotā āriene ir mainījusi šo paradumu un radījusi pastiprinātu interesi par šāda veida produktiem.

Tā kā cilvēks bez tehnikas mūsdienās vairs neko nevar iesākt, un visticamāk, nākotnē mēs bez tehnikas vispār būsim kā bez rokām, tad jau tagad ir jāsāk domāt trīs soļus uz priekšu, lai mūsu ikdiena vienmēr būtu ērtāka. Ir jādzīvo šodienai, ar skatu nākotnē!

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777