Internetā gan klasiskie, gan bezceļu velosipēdi

Jul 5, 2013 by

Velosipēdi 220Līdz ar vasaras sezonas sākšanos daudzi pilsētu iedzīvotāji dārgā autobusa vai privātā automobiļa vietā aizvien biežāk pārvietojas ar velosipēdiem. Lai iegādātos lieliskas komplektācijas velosipēdu par saprātīgu cenu, nav jābrauc uz Rīgu. Arī labi zināmajā interneta veikalā 220.lv nopērkami kvalitatīvi velosipēdi visai ģimenei par cenām, kas tagadējos ekonomiskajos apstākļos nereti ir pat zemākas, kā gaidīts.

Interneta veikals 220.lv ir vecākais un patlaban viens no vadošajiem interneta veikaliem Latvijā. Tajā iegādājamas dažādu kategoriju preces plašā izvēlē un ar ērtiem iepirkšanās noteikumiem. Viena no šī brīža sezonas aktualitātēm viennozīmīgi ir velosipēdi. Interneta veikalā 220.lv nopērkami divriteņi, kas būs piemēroti ikvienam pilsētniekam un lauku reģionu iedzīvotājiem – gan modē atkal nākušie klasiskie pilsētas velosipēdi ar 28 collu riteņiem un vienu vai dažiem ātrumiem, kuru komplektācijā iekļauts viss nepieciešamais ikdienas braukšanai, gan aktīvākam dzīvesveidam piemērotie bezceļu velosipēdi. Turklāt tur nopērkami ne vien sieviešu un vīriešu velosipēdi, bet liela izvēle ir arī velosipēdiem, kas piemēroti dažāda vecuma bērniem un pusaudžiem. Tāpat tur iespējams iegādāties savai gaumei atbilstošu specializētu velo rumaku, piemēram, gariem tūrisma ceļojumiem vai ekstrēmiem nobraucieniem un trikiem paredzētus velosipēdus. Savukārt tiem velomīļiem, kuri dzīvo pilsētā, bet reizēm vēlas aizbraukt arī uz laukiem vai pabraukāt pa grants ceļiem, interneta veikalā 220.lv pieejami dažādi velosipēdu hibrīdmodeļi.

Dažādus modeļus gan klasisko, gan bezceļu velosipēdu klāstā interneta veikalā 220.lv pircējiem tiek piedāvāti tādi pasaulē atzīti zīmoli, kā Merida, Alpina Bike, Arkus, Atala, Author, Denver, Kettler, Kross, Panther, Stucchi un daudzi citi. To vidū arī velosipēdu ražotāji, kas piedāvā arī bērnu velosipēdus – piemēram, ar Dino, Toimsa, Worker, Milly Mally un citām preču zīmēm.

Turklāt cenas interneta veikalā 220.lv ir ļoti draudzīgas un atlaidēm bagātas. Tā piemēram, ir velosipēdu grupa, kas maksā vien līdz 80 latiem. Tiesa gan, tie lielākoties ir bērniem paredzētie velosipēdi. Savukārt pieaugušajiem piemērotie divriteņi nopērkami sākot no 83 latiem. Dārgākie velosipēdi – līdz nepilniem tūkstoš latiem – paredzēti profesionāliem braucējiem, kas trenējas vai piedalās nopietnās velosacīkstēs.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777