Kredīts bez ķīlas līdz 300 latiem

Aug 26, 2013 by

kredīts bez ķīlasNepieciešams neliels aizdevums uz pavisam īsu laiku? VIA SMS  piedāvātais kredīts bez ķīlas būs tieši tas, kas vajadzīgs. Tas ir ātrais aizdevums, kas lieliski piemērots dažādu īstermiņa finanšu grūtību risināšanai, piemēram, negaidīta rēķina apmaksai, izdevīga akcijas piedāvājuma izmantošanai, brīžiem, kad kavējas algas diena, un citām.

VIA SMS piedāvātais kredīts bez ķīlas ir salīdzinoši neliels īstermiņa aizdevums. Tā maksimālais apmērs kompānijas pastāvīgajiem klientiem ir līdz 300 latiem. Ja pie VIA SMS aizņematies pirmo reizi, maksimālais kredīta apmērs ir līdz 150 latiem, bet ar otro aizņemšanās reizi Jūs varat saņemt līdz 200 latiem lielu kredītu. Aizdevums ir jāatmaksā 30 dienu laikā.

Kredīts bez ķīlas ir lieliski piemērots situācijām, kad steidzami ir nepieciešami līdzekļi dažādu izdevumu segšanai. Tas noderēs gadījumos, kad nedaudz kavējas algas diena, nepieciešami līdzekļi ikdienas izdevumu segšanai vai pienācis negaidīts rēķins. Tāpat kredīts bez ķīlas noderēs, ja nedaudz pietrūkst naudas kāda sapņa piepildīšanai vai ieceres realizēšanai.

Saņemt kredītu bez ķīlas ir ļoti ātri, ērti un vienkārši, jo nav nepieciešams kārtot neskaitāmas formalitātes. Visas nepieciešamās darbības aizdevuma saņemšanai Jūs varat veikt internetā, kā arī, izmantojot mobilo tālruni. Jums nevajadzēs tērēt savu laiku un enerģiju, lai dotos uz banku un gaidītu garās rindās.

Kredīts bez ķīlas pie VIA SMS ir pieejams personām, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Ir Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
  • Ir vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Ir bez negatīvas kredītvēstures.

Ja persona neizpilda kādu no šiem nosacījumiem, aizdevums nav pieejams. Lai saņemtu kredītu bez ķīlas pie VIA SMS, ir nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, pieeja internetam un atvērts bankas konts.

Kredīts bez ķīlas ir pieejams arī brīvdienās un darba dienu vakaros, kad lielākā daļa banku filiāļu nestrādā. VIA SMS strādā no 8.00 līdz pat 22.00 darba dienās un no 10.00 līdz 20.00 sestdienās un svētdienās. Elastīgais kompānijas darba grafiks ļauj saņemt aizdevumu tieši tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777