Kredīts pret auto ķīlu no Mogo

Dec 29, 2013 by

mogo.lv kredīts pret auto kiluCilvēku vajadzības laika gaitā pieaug un palielinās arī izdevumi, kas var novest arī pie dažādām problēmām. Lielākās no tām kā studiju maksa, īres un komunālie maksājumi, samaksa par veselības aprūpi u.c. prasa daudz finanses, kuras nevar tik viegli iegūt no tuvākajiem cilvēkiem. Kredīts pret auto ķīlu no Mogo var būt lielisks risinājums tiem, kuriem īpašumā ir auto un, tā kā Mogo savā īpašumā nepatur to, tas ir ērts un praktisks risinājums. Kredīts ļaus nokārtot radušās problēmas pēc iespējas ātrāk un izdevīgāk, līdz ar to neradot jaunas. Šādā veidā nav nepieciešamības iekrāt neskaitāmus gadus uz priekšu vai taupīt uz ikdienas tēriņiem, kas būtiski ierobežo visus ikdienas paradumus. Cilvēks dzīvo tikai vienreiz un ātri risinājumi tā jau steidzīgajā laikmetā ir tas, kas nepieciešams, lai spētu pēc iespējas labāk veikt sev svarīgās ikdienas darbības un neizjust pastiprinātu stresu vai spiedienu.

Kredīta sniegtās iespējas

  • Saņemt kredītu pret ķīlu un noformēt to dienas laikā (nepieciešams aizpildīt pieteikumu, parakstīt līgumu, saņemt pilnvaru (ar kurjerpasta palīdzību vai klātienē) un doties uz CSDD, kur veikt auto pārreģistrēšanu);
  • Saņemt kredītu līdz 90% no ķīlas auto vērtības;
  • Kredītu katrs var izmantot pēc saviem ieskatiem. Viens no risinājumiem ir auto gāzes iekārtu uzstādīšanai., kas var palīdzēt ievērojami samazināt ikmēneša degvielas izmaksas. Šāds risinājums būs sevišķi svarīgs tiem, kuri daudz pārvietojas ikdienā vai arī mēdz veikt garus ceļojumus;
  • Pašam noteikt sev vēlamāko kredīta atmaksas grafiku.

Mogo kredīts sniedz daudzas iespējas, kuras ir vērts izmantot. Tas ir pieejams praktiski jebkuram Latvijas Republikas pilsonim un nepilsonim, kurš ir sasniedzis vismaz 18 gadus un nav vecāks par 75 gadiem. Pašam ķīlas priekšmetam ir dažādi noteikumi.

Ķīlas auto noteikumi

  • Nav nenokārtotu līzinga darījumu;
  • Kredīta pieteicējam jābūt auto likumīgajam īpašniekam vismaz mēnesis pirms pieteikuma veikšanas;
  • Auto ir derīga TA, kas liecina par tā likumīgajām tiesībām piedalīties satiksmē;
  • Auto ir jābūt jaunākam par 20 gadiem

Prasību nav daudz, un tās nav neizpildāmas, tāpēc ir iespējams saņemt nepieciešamo kredītu diezgan ātri un bez liekas aizķeršanās līdz 90% no ķīla auto vērtības, kas kopumā nepārsniedz 10 000 Ls (14228,72 EUR). Atmaksas termiņš ir 3-60 mēneši, ko var viegli arī samazināt, veicot lielāku iemaksu, ja rodas tāda iespēja. Ja ir nepieciešamība, tad ir iespējams saņemt konsultāciju arī ierodoties klātienē kādā no filiālēm Rīgā, Liepājā vai Daugavpilī, zvanot vai uzrakstot speciālistam uz e-pastu. Klātienē ir iespējams saņemt daudz izsmeļošāku informāciju, kas ļaus nokārtot vēlamo kredītu ar elastīgiem noteikumiem. Katram kredīta ņēmējam var tikt rasts labākais risinājums, lai atrisinātu radušos situāciju, piemēram, iegūtu kaut ko jaunu, līdz ar to liekot justies apmierinātākam par izdarīto izvēli un atbrīvoties no problēmām, kas radušās. Apjomīgas problēmas nepazudīs tik ātri, kā varētu likties, tāpēc papildus finanses ir tas, kas ir nepieciešams, lai varētu sekmīgi atrisināt situāciju, kas ir nepatīkama un negatīvi ietekmē kādu dzīves daļu. Zemie kredīta procenti būs kā papildinājums tam, ka nebūs nepieciešamības nožēlot izdarīto izvēli. Mogo kredīts pavērs daudzas iespējas un neliks vilties neatkarīgi no tā, uz cik ilgu laiku kredīts tiks izvēlēts, jo kredīta procenti ir zemi.

mogo

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777