Kredīts pret automašīnas ķīlu

Sep 18, 2013 by

kredits-pret-auto mogo.lvMogo piedāvā izvēlēties dažādu aizdevumue iespējas, viens no tiem ir kredīts pret automašīnas ķīlu. Šis kredīts dod iespēju saņemt naudu pret auto, kurš kalpo kā nodrošinājums aizdevuma saņemšanai. Aizvien vairāk cilvēku izvēlas slēgt aizdevuma līgumu tieši ar interneta palīdzību, jo tas aizņem ievērojami mazāk laika un nav jāaizpilda tik daudz formalitātes.

Kredīts pret automašīnas ķīlu ir iespējams līdz pat 10000 Ls un to var saņemt savā bankas kontā nepilnas dienas laikā, neatkarīgi no atrašanās vietas un neatkarīgi no bankas. Kredīts tiek piešķirts līdz pat 90% no izvēlētā auto vērtības, piemēram ja auto ir 2000 vērts, kredīts iespējams līdz 1800 Ls. Atmaksas termiņu  var brīvi izvēlēties 3 līdz 60 mēnešu robežās.

Noformēšana

 • apmeklēt Mogo mājaslapu un atrast elektronisko pieteikumu, kuru var aizpildīt bez papildus maksas pāris minūšu laikā. Kredīta kalkulatorā ir iespējams izvēlēties vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu;
 • papildus tiek prasīti tikai pamata personas dati, lai pieteikums tiktu izskatīts;
 • pieteikumu var veikt persona, kura ir vismaz 18 gadus veca un ir Latvijas Republikas pilsonis;
 • pieteikuma sniedzējam ir īpašumā jābūt kādam transportlīdzeklim, kas nav vecāks par 20 gadiem un tam ir tehniskā apskate, kas ir derīga vēl vismaz mēnesi uz priekšu, kā arī OCTA un, ja aizdevums ir virs 3500 Ls vērtības, KASKO apdrošināšana. Nedrīkst būt arī neapmaksāts līzings;
 • transportlīdzeklim jābūt uz konkrētās personas vārda vismaz 1 mēnesi;
 • pēc pieteikuma saņemšanas, to izskatīs mogo klientu apkalpošanas speciālists;
 • atbilde tiks sniegta vidēji 30 minūšu laikā;
 • paši speciālisti sazināsies ar līdzšinējo īpašnieku un noteiks auto vērtību;
 • tiks sagatavots līgums, kuru var parakstīt elektroniski vai ierodoties klātienē kādā no filiālēm;
 •  nauda tiks pārskaitīta uz kontu tajā pašā dienā;
 • kredītu pret automašīnas ķīlu var lietot pēc saviem uzskatiem.

Profesionāli izstrādāts projekts ļaus viegli tikt galā katram ar nepieciešamā kredīta saņemšanas, neuztraucoties arī par pašu auto, ja tā vietā netiek iegādāts cits. Ja klientam radusies iespēja apmaksāt kredītu ātrāk, to droši var darīt, tādā veidā ietaupot uz procentu maksājumiem.  Ir iespējams arī pagarināt pašu kredīta termiņu līdz 60 mēnešiem, tādējādi liekot justies drošākam par kredīta atmaksu, kā arī tas ievērojami neietekmēs ikdienas dzīvi. Tā kā katram ir tikai viena dzīve, dabiski, ka katrs grib kaut reizi to baudīt pēc pilnības, nevis vienmēr meklējot alternatīvākos risinājumus vai arī pārāk daudz plānojot. Ja tiek saņemts aizdevums pret automašīna ar Mogo palīdzību, to varēsi izmantot pilnībā kā savu personisko un nebūs jāuztraucas par tās izmantošanas intensitāti, jo praktiski tā atradīsies klienta īpašumā un uzņēmums to nepaturēs sev kredīta apmaksas lakā. Ieķīlāt automašīnu ir ne tikai droši, bet arī izdevīgi.

 

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777