Krēslu paradīze no „Akurāts”

Jul 22, 2013 by

krēslu nomaVai rīkojat pasākumu, bet nevēlaties tērēt naudu krēslu iegādei? „Akurāts” piedāvā iznomāt krēslus uz pasākuma laiku, kas ir daudz izdevīgāk nekā to iegāde. Turklāt tas ir ērti un vienkārši – Jums atliek tikai sazināties ar „Akurāts” darbiniekiem, norādot krēsla modeli un skaitu.

Bāra krēsli

Ja Jūsu pasākumam nepieciešami gaumīgi bāra krēsli, „Akurāts” piedāvā Jums ideālu risinājumu

  •  80 cm augsti
  • Tumši pelēki krēsli ar gaišu metāla rāmi
  • Krēslu diametrs ir 32 cm

Šie krēsli lieliski iederēsis bāros, festivālos, kā arī dažādos vakara pasākumos.

Banketa krēsli

Ja paredzēts svinīgs bankets, iznomājiet banketa krēslus no „Akurāts”. Banketa krēsli ir izgatavoti no mīksta materiāla, kas nodrošinās viesiem fantastisku komfortu. Krēsli ir melnā krāsā ar gaiši pelēku rāmi. Piekritīsiet, ka neviens cilvēks nevēlas pavadīt ilgu laiku uz cieta un neērta krēsla. „Akurāts” parūpēsies, lai Jūsu viesi pat nevēlētos celties no gaumīgajiem un ērtajiem krēsliem.

Viegli pārvietojami krēsli

Ja paredzēti semināri vai jebkādi citi pasākumi, „Akurāts” piedāvātie viegli pārvietojamie melnie krēsli būs vispiemērotākie. Tie ir universāli, tāpēc iederēsies jebkurā pasākumā.

ü  Ērti pārvietojami, un nepieciešamības gadījumā, tos var ērti novietot telpas malās, atbrīvojot vietu dažādām aktivitātēm.

ü  Šie krēsli ir melnā krāsā ar gaiši pelēku metāla rāmi.

ü  Krēslu garums ir 80 centimetri, bet platums – 45 centimetri.

Pasūtīšana

Ja esat izlēmis izmantot „Akurāts” piedāvājumu, nekavējoties sazinieties ar servisa darbiniekiem, aizpildot pasūtījuma formu mājas lapā akurats.lv vai arī zvanot draudzīgajiem servisa darbiniekiem, kuri palīdzēs Jums veikt pareizo izvēli.

Cena un piegāde

  • Cenu būtiski ietekmēs daži faktori:
  • Krēslu veids
  • Krēslu skaits
  • Nepieciešamais lietošanas laiks
  • Piegādes vieta

Lai Jums nebūtu jāuztraucas par krēslu uzstādīšanu, „Akurāts” darbinieki veiks arī krēslu montāžu un demontāžu. Savukārt, ja vēlēsieties to veikt pats, Jums būs jābrauc uz servisa noliktavu un pašiem jāpaņem iznomātie krēsli. http://akuratspasakums.lv/kreslu-noma

„Akurāts” parūpēsies, lai Jums nebūtu jāuztraucas par to, kur sanākušie viesi sēdēs – draudzīgie „Akurāts” darbinieki sagādās Jūsu viesiem komfortu un kvalitatīvu servisu.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777