Kuru ātro aizdevumu izvēlēties labāk?

Jan 23, 2014 by

ātrais aizdevumsPatreiz starp ātrajiem kredītdevējiem valda liela konkurence, jo šo kredīta veidu izsniedz apmēram desmit kredītdevēji. kredīti pie dažādām kompānijām atšķiras ar tādiem rādītājiem kā gada procentu likme, maksimālais aizdevuma apjoms, atmaksas termiņš un citiem. Plašais piedāvājums sniedz lielākas iespējas Latvijas iedzīvotājiem atrast sev ērtāko un izdevīgāko piedāvājumu. Tajā pašā laikā lielajā piedāvājumā ir viegli apjukt un aktuāls ir jautājums – kā atrast piemērotāko?

Izdevīgākā ātrā kredīta izvēli var atvieglot, sekojot vairākiem norādījumiem. Tie ir:

  • Sameklējiet aizdevumus, kuru summa atbilst jūsu vajadzībām;
  • Atsijājiet piedāvājumus ar pārāk mazu atmaksas termiņu;
  • Pārliecinieties, vai jūs apmierina aizdevuma noformēšanas laiks.

Protams, pirms izvēlieties izdevīgāko kredītu, izvērtējiet, vai ātrais aizdevums patiešām ir jums izdevīgākais risinājums. Gadījumā, ja naudas saņemšanas laiks nav būtisks, var izrādīties, ka jums tomēr piemērotāk ir izvēlēties aizdevumu bankā.

Ātrais aizdevums ir salīdzinoši mazs aizdevums, tāpēc tas nav piemērots ļoti lielu mērķu realizēšanai. Ātro kredītu visbiežāk izmanto brīžos, kad ir iespēja izmantot lielisku atlaižu piedāvājumu, mazliet pietrūkst naudas ikdienas izdevumiem, personas vēlas veikt kādu vērienīgāku pirkumu, kā arī citosbrīžos. Aizdevuma summa visbiežāk nepārsniedz pāris simtus latu, tomēr vairāki kompānijas sniedz iespēju aizņemties līdz 1000 vai 1500 latiem.

Ja jums der lielākā pieejamā aizdevuma summa, izvērtējiet, vai varēsiet kredītu atdot kompānijas norādītājā laikā . Nereti ātrais aizdevums ir jāatdod viena mēneša laikā, tomēr vairāki aizdevēji piedāvā līdz 12 vai 24 mēnešiem garu atmaksas termiņu. Visbiežāk ātros kredītus ir iespējams saņemt diezgan ātrā laikā – no 10 minūtēm līdz pāris stundām.

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777