Labākie mājas un citas teritorijas ierobežošanas piedāvājumi!

Feb 24, 2014 by

tvora.lv setas zogiLai pasargātu privātmāju no svešiem viesiem un īstenotu  nepiederošām personām grūti pieejamu teritoriju, norobežo to ar mājai un videi piestāvošu žogu.  Sētas tiek izveidotas tieši pēc klienta pieprasījuma, jo tie ir ļoti lielā krāsu spektrā un pēc lieluma piemērojami pasūtītāja prasībām.

Plašu zonu ierobežošanai var izmantot klasiskos koka žogus. Koka žogu pasūtīšanā var izlemt: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-horizontālu vai vertikālus fasādes dēļu novietojuma posmus. Koka žogu izgatavošanā tiek izmantoti ziemeļu priedes koksnes dēļi, kurus apstrādā ar īpaši koksnei paredzētu krāsu. Tā aizsargā žogu no pelējuma, mitruma, kaitēkļiem un aizsargā pret ūdens absorbēšanos.

Ja privātā teritorija ir maza, var nolemt par masīvāku risinājumu, kā piemēram akmens sētu no Gabioni. Akmens sētas konstrukcijas var būt kā ornamentāls objekts piemājas dārzā vai efektīvs risinājums atbalsta sienai. Īstenojot domu par sētu no akmens konstrukcijām, var izlemt – ar akmeņiem pildītās metāla konstrukcijas var būt masīvi paneļi vai fundamentāli stabi starp koka dēļiem vai metāla žoga plāksnēm. Gabioni akmens konstrukcijas var izgatavot vajadzīgajā lielumā gan žogam, gan arī, piemēram, dārza mēbeļu izpildījumā, gan piemājas teritorijas dekorēšanai u.c. Apskaties piedāvājumu Tvora.lv interneta vietnē!

SU un TO žoga bloki celtniecībai

Dodot priekšroku moduļu sētām, saņemsiet ilgtermiņa priekšrocības. Moduļu žogu konstrukcijām ir pieņemams vizuālais izskats, tās ir ļoti izturīgas un ar ilgu kalpošanas laiku. Moduļu žogu ražošanā izmanto īpašus plākšņu dēļus no Aluzinic, kurus apstrādā ar sevišķu materiāla pārklājumu. Tas moduļu žoga plātnes aizsargā no materiāla korozijas, tā garantējot ilga laika perioda estētisku vizuālo izskatu. Bloksistēmas sētas celtniecībā tiek izmantoti dabīgā šķēluma, granīta piedevas būvniecības – SU un TO – bloku sistēmas..

*SU žoga būvniecības blokiem ir plaša krāsas tonējumu izvēle un efektīva faktūra. Tie ir ātri un ērti uzstādāmi, kas nodrošinās īsā laika periodā uzstādīt mājokļa sētu. Vislielākā priekšrocība – nav nepieciešamas būvniecības šuves.

*TO žogu celtniecības bloki ir izmantojami gan žogu, gan arī dažādu būvju fasāžu, puspagrabu celtniecībā un dekorēšanā u.tml.

 

 

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777