Lēkšana ar izpletni un izjāde ar zirgiem Daugavpilī

May 30, 2013 by

Lēkšana ar izpletniKas gan vēl vairāk stiprina divu cilvēku attiecības, ja ne kopīga atpūta, kopīgs piedzīvojums un jaunu emociju gūšana? Uzdāviniet savai otrai pusīte iespēju kopā ar Jums baudīt lēcienu ar izpletni un izjādi ar zirgiem Daugavpilī, ko piedāvā iegādāties DāvanuServiss.lv

Lēciens ar izpletni

Lēciens ar izpletni kopā ar savu mīļoto cilvēku būs kā attiecību stiprinātājs, jo tas ir sava veida pārbaudījums attiecībām. Vēl labāk, ja neviens no Jums vēl savā mūžā nav lēcis ar izpletni, tad priekšnojautas un satraukums Jums abiem būs vienādas. Savukārt, ja viens no Jums jau ir lecis ar izpletni, varēsiet iedrošināt to darīt arī otram cilvēkam, pavērojot, vai viņš Jums uzticās! Jums būs iespēja izbaudiet brīvo kritienu 40-50 sekundes par to samaksājot Ls 110. Pirmajā acu mirklī varbūt šķiet, ka tas ir pārāk dārgi, tomēr ticiet mums, izjūtas, ko piedzīvosiet – atmaksāsies!

Lēciena augstums:

  • Daugavpils, Šauļi – 2600 m;
  • Kauņa – 4000 m!

Izjāde ar zirgiem

Pēc lēciena ar izpletni varat doties vakariņās vai arī sarīkot pikniku, un turpināt baudīt Daugavpils fantastiskās dabas ainavas. Daugavas loki – izbaudiet Latgales neskarto dabu un Daugavas ielejas krāšņumu! Izjāde notiek gar pašu Daugavas krastu Krāslavas novadā un paver skatu uz likteņupes varenumu. Jūs gūstiet neaizmirstamas emocijas zirga mugurā, baudot dabas skatus un klausoties šalcošā mežā! Šis piedzīvojums diviem cilvēkiem izmaksās nieka Ls 45. Paņemiet līdzi vakariņas, baudiet Daugavpils saulrietu.

Ne mirkli nešaubieties par savu izvēli. DāvanuServiss.lv ir parūpējies, lai Jūs varētu noformēt dāvanu, nepieceļoties no krēsla. Dāvanu karti varēsiet saņemt e –pastā PDF formātā jau 2 min pēc rēķina apmaksas vai arī noformēt sūtīju Latvijas Pastā, ar kurjera palīdzību, kā arī iespējams doties uz DāvanuServiss.lv apkalpošanas centru Rīgā!

Mīlestība ir jākopj. Ik pa laikam der piešķirt attiecībām dzirkstelīti un gūt jaunus iespaidus, kas noteikti stiprinās attiecības. Neļaujiet Jūsu mīlestībai ieslīgt rutīnā. Dzīvojiet ar domu „Mīļais, rīt braucam uz Daugavpili lēkt ar izpletni?” un Jūsu mīļotais cilvēks nekavējoties piekritīs, jo zinās, ka mīlat viņu un vēlaties baudīt kopīgus divvientulības un piedzīvojumu mirkļus!

Related Posts

Tags

Share This

                Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

777